ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (27-29/10)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών στα τοπικά  πρωταθλήματα το τριήμερο 27-29 Οκτωβρίου, με αγώνες σε όλες τις κατηγορίες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι κριτές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

20:30 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Απόλλων Λιβαδειάς (Δανυλοπούλου-Νιαβής-Σακαρέλος)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:30 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Πρωτέας Σχηματαρίου (Τσάλα-Μάγκος-Μασλατζίδης Κ.)

15:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Σύλλας (Αλεξίου-Μασλατζίδου Αικ.-Χριστόπουλος)

17:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Γ.Σ. Ιτέας (Γαβριήλ Ελ.-Τζουβάνα-Σιαδήμας)

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Κάδμος (Μπάκα-Ρίζος-Μπάκας)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Δρίβα-Παύλου-Ντόσκουρης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου (Εμφιετζής-Μέτσκα-Κατρακάζος)

20:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Μάγκος-Τζουβάνα-Σιαδήμας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Μπούκαλη (Δέδες-Τσιμπρίκα-Γλωσσόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) (Κάππας-Κατσιμίχα-Ντουρντουρέκας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Απόλλων Χαλκίδας (Εμφιετζής-Χατζησωτηρίου-Μέτσκα)

 

U-13 ΑΓΟΡΙΑ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Αστέρας Αλιβερίου (Σωτηρλάρης-Κιούσης)

16:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Ερμής Σχηματαρίου (Μπάκα-Ρίζος)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Α’ (Μασλατζίδης Στεφ.-Μασλατζίδης Κ.)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Σωτηρλάρης-Γαβριήλ Ελ.)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Ληλάντιο (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Αίαντας Αυλίδας (Τριανταφύλλου-Κατρακάζος-Μασλατζίδης Κ.)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Αλίαρτος (Καλαντζής-Γλωσσόπουλος-Τσιμπρίκα)

17:30 Κλειστό Μώλου Μώλος-Μαλεσίνα (Λούβαρης-Δέδες-Τσιμπρίκα)

19:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Αναγέννηση Λαμίας (Καλαντζής-Αναγνώστου)

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Α.Ε. Καρύστου (Ρίζος-Μπάκα-Γκόλιας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Μπάνος-Τσάλα-Κιούσης)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου (Τσάπατος-Σιαδήμας-Τζουβάνα)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Απόλλων Χαλκίδας (Παντελή-Χανής-Νταντή)

16:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Μπάκα-Ρίζος-Γκόλιας)

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Χατζησωτηρίου-Γαβριήλ Ελ.-Γαβρίηλ Ειλ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Κάδμος (Κάππας-Κουρούλης-Κόνδης)

19:00 Κλειστό Λιβαδειάς Εθνικός Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Κόνδης-Κάππας-Κουρούλης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Μπούκαλη (Γιαννόπουλος)

17:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Έσπερος Λαμίας (Μοσχόπουλος-Γλωσσόπουλος)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Απόλλων Χαλκίδας (Ρίζος-Γκόλιας-Μπάκας)

20:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αίας Αλιβερίου (Τσάπατος-Τζουβάνα-Σιαδήμας)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Επαμεινώνδας Λεύκτρων (Μασλατζίδου-Χριστόπουλος-Αλεξίου)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

13:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Ακαδημία Ιστιαίας (Μοσχόπουλος-Αναγνώστου)

 

U-13 ΑΓΟΡΙΑ

14:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Κάδμος (Νταντή-Παντελή)

Σχετικά άρθρα

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (2-3/12)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (24-26/11)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (17-19/11)

pannikolaou