B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (4-5 Νοεμβρίου)

Αγωνιστική δράση σε όλες τις κατηγορίες για τα τοπικά πρωταθλήματα το Σαββατοκύριακο 4-5 Νοεμβρίου, με αγώνες σε Α’ και Β’ ΕΣΚΑΣΕ, στα πρωταθλήματα Γυναικών, παίδων, εφήβων, κορασίδων, παμπαίδων, U-13 Αγοριών και κοριτσιών, αλλά και πρεμιέρα για τις Μικτές ΕΣΚΑΣΕ με αντίπαλο την ΕΣΚΑΝΑ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Λοκρός (Μαμασούκα-Καλαπόδης)

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Σύλλας (Αρτσίτας-Χατζής)

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Ε. Καρύστου (Σπυρόπουλος Σπ.-Ψύχας ΕΣΚΑ)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Απόλλων Χαλκίδας (Ζαφείρη-Πατάγιας)

18:00 Κλειστό Άμφισσας Γ.Σ. Ιτέας-Άρης Θήβας (Τσάλας Ι.-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΓΑΣ Άμφισσας (Κοτσιμπός-Γιαπλές)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Αίας Αλιβερίου (Γκογκορώσης-Παντελίδης Αντ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΠΑΠΕΛ (Μυτιληνάκης-Ζεϊτουνιάν)

19:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας Β’-ΧΒΑ (Μασλατζίδης-Γαϊτανάρος)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Αρτσίτας-Χατζής)

20:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας Α’-Ληλάντιο (Μυτιληνάκης-Ζεϊτουνιάν) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Αίαντας Αυλίδας (Ζάχος-Πανουργιά)

17:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Ερμής Σχηματαρίου (Κόλα-Καπάνταης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Γ.Σ. Ιτέας (Ραμιώτης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Ακαδημία Ιστιαίας (Μαμασούκα-Καλαπόδης)

19:30 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Αναγέννηση Λαμίας (Ζάχος-Πανουργιά)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-Αίας Αλιβερίου (Μασλάτζίδης-Γαϊτανάρος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Απόλλων Λιβαδειάς (Γιαπλές-Κόλα)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

15:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Έσπερος Λαμίας (Χουσιάδας)

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

20:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Γκαράς)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ

16:00 Κλειστό Βασιλικού Ληλάντιο-ΠΑΠΕΛ (Αρτσίτας-Καλαπόδης)

17:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Αίαντας Αυλίδας (Αργυρούδης-Αντωνιάδης ΕΣΚΑ)

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Χατζής-Μυτιληνάκης)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Κονίστρες (Αρτσίτας-Γκογκορώσης)

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

17:30 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Απόλλων Χαλκίδας (Γιαπλές-Γαϊτανάρος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Τελεθριακός (Κοτσιμπός-Πανουργιά)

11:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Πανευρυτανική (Πατάγιας-Ραμιώτης)

20:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-ΓΑΣ Άμφισσας (Καραμπιτσάκος-Ντάνος) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Α.Ε. Καρύστου (Γιαπλές-Γαϊτανάρος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Άρης Θήβας (Αποστόλου Δημ.)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

12:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Κάδμος (Μυτιληνάκης)

12:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Απόλλων Λιβαδειάς (Γερονικολός)

15:00 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-Ερμής Σχηματαρίου (Καραμπιτσάκος)

16:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Καπάνταης)

16:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Μαλεσίνα (Κόλα)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Γκογκορώσης)

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Παντελίδης Αντ.)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αίας Αλιβερίου (Αποστόλου Αντ.)

 

U-13 ΑΓΟΡΙΩΝ

14:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Μπούκαλη (Γερονικολός)

15:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Λοκρός (Ζάχος)

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Γ.Σ. Θήβας (Καπάνταης)

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-ΓΑΣ Άμφισσας (Κόλα)

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ

15:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΓΑΣ Βασιλικού (Γκαράς) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

Σχετικά άρθρα

Ξεκινάει σήμερα η ψηφοφορία των Stereabasket Awards 2024!

pannikolaou

”5ο τουρνουά 3 on 3 Ραφαήλ Σκεμπές”: Οι 16 όμιλοι και οι 62 ομάδες (19-21/7)

pannikolaou

Stereabasket Awards 2024 Coming Soon (video)

pannikolaou