B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (10-12 Νοεμβρίου)

Συνέχεια στα τοπικά πρωταθλήματα με αγωνιστική δράση στην Α’ ΕΣΚΑΣΕ, στη Β’ κατηγορία (β’ όμιλος), αλλά και στα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Κάδμος (Χαϊνά-Σπυρόπουλος)

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Ζαφείρη-Κοτσιμπός)

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Απόλλων Λιβαδειάς (Σκαλτσής-Τούσης ΕΣΚΑ)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Γ.Σ. Ιτέας (Παπαδόπουλος-Παπαγεωργίου ΕΣΚΑ)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Λοκρός (Χατζής-Μαμασούκα)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Αίας Αλιβερίου (Μυτιληνάκης-Γιαπλές)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Έσπερος Λαμίας (Πετσεπές-Πανουργιά)

20:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Πρωτέας Λαμίας (Ζάχος-Ραμιώτης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αίας Αλιβερίου (Γκογκορώσης-Παντελίδης Αντ.)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Χατζής-Μαμασούκα)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Μαυροματίου Επαμεινώνδας Λεύκτρων-Απόλλων Λιβαδειάς (Γερονικολός-Κόλα)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

13:30 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Ακαδημία Ιστιαίας (Πατάγιας)

 

U-13 ΑΓΟΡΙΑ

10:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας Α’-Απόλλων Χαλκίδας (Ζεϊτουνιάν)

11:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Άρης Αμφίκλειας (Χουσιάδας)

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Ακαδημία Ιστιαίας (Πατάγιας)

13:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Πρωτέας Σχηματαρίου (Γαϊτανάρος)

14:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Γκαράς)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Τελεθριακός (Τσάλας Ι.-Γερονοκολός)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Μώλος (Κοτσιμπός-Ραμιώτης)

16:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Πρωτέας Λαμίας (Καραμπιτσάκος-Γερονικολός)

17:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-ΑΠΣ Λαμίας (Ζάχος-Πατάγιας)

20:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Μαλεσίνα (Καραμπιτσάκος-Ζαφείρη)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Α.Σ. Καρυστίας (Χατζής)

20:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΓΑΣ Βασιλικού (Γκογκορώσης-Γαϊτανάρος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Ερμής Σχηματαρίου (Ζεϊτουνιάν)

20:30 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Άρης Θήβας (Χατζής-Γκαράς)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:30 Κλειστό Λιβαδειάς Εθνικός Λιβαδειάς-Αλίαρτος (Κόλα)

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Απόλλων Λιβαδειάς (Πανουργιά)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΓΑΣ Άμφισσας (Μυτιληνάκης-Αποστόλου Αντ.)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Σύλλας (Χουσιάδας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΓΕ Χαλκίδας (Ζεϊτουνιάν)

 

U-13 ΑΓΟΡΙΑ

16:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Γ.Σ. Ιτέας (Κόλα)

 

ΤΡΙΤΗ 14 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

21:15 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας Α’-Ληλάντιο (Μαμασούκα)

 

ΠΕΜΠΤΗ 16 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Αστέρας Αλιβερίου

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Κλειστό Λιβαδειάς Εθνικός Λιβαδειάς-Απόλλων Λιβαδειάς (αναμένεται ο ορισμός ώρας έναρξης)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Έσπερος Λαμίας

Σχετικά άρθρα

Άρης Θήβας: Ενίσχυση με Λ. Σκούμα και Θ. Θεοδώρου!

pannikolaou

Stereabasket Awards 2024: Τα αποτελέσματα του διαγωνισμού και όσοι θα βραβευθούν φέτος!

pannikolaou

Α2: Η κλήρωση του πρωταθλήματος 2024-25. Ντέρμπι στην πρεμιέρα Ερμής Σχημ.-Έσπερος My KTEO Λαμίας!

pannikolaou