B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (16-19 Νοεμβρίου)

Αγωνιστική δράση σε όλα τα πρωταθλήματα εκτός από αυτό της Α’ ΕΣΚΑΣΕ περιλαμβάνει το πρόγραμμα αγώνων των επόμενων ημερών.

Αναλυτικά οι αγώνες και οι διαιτητές:

ΠΕΜΠΤΗ 16 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Αστέρας Αλιβερίου (Χατζής)

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:15 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΧΒΑ (Μυτιληνάκης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:15 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) (Πατάγιας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Αναγέννηση Λαμίας (Ραμιώτης-Πανουργιά)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Έσπερος Λαμίας (Καραμπιτσάκος-Χριστοδούλου)

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 

15:45 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Χαϊνά)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Μασλατζίδης-Καλαπόδης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Αναγέννηση Λαμίας (Παταγιάς-Πανουργιά)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Μασλατζίδης-Καλαπόδης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αίας Αλιβερίου (Τσάλας Ι.-Γαϊτανάρος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Ληλάντιο (Χαϊνά)

17:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας Α’-ΧΒΑ (Μαμασούκα)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Απόλλων Χαλκίδας (Γκαράς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Κάδμος (Ντάνος)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Άρης Θήβας (Μυτιληνάκης-Αποστόλου Αντ.)

19:30 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Αλίαρτος (Ζεϊτουνιάν-Γκογκορώσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Πρωτέας Λαμίας (Αποστόλου Δημ.)

15:15 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-Σύλλας (Αποστόλου Δημ.)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Χατζής)

15:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Μαμασούκα)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Κάδμος (Αποστόλου Δημ.)

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Άρης Θήβας (Μυτιληνάκης-Αποστόλου Αντ.)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

15:00 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-Άρης Θήβας (Χριστοδούλου)

15:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) (Ντάνος)

16:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΓΑΣ Βασιλικού (Γκαράς)

 

U-13 ΑΓΟΡΙΩΝ

10:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΓΕ Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Παντελίδης Αντ.)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Ληλάντιο (Μυτιληνάκης-Γκαράς)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΧΒΑ (Αργυρούδης-Χριστοδούλάκης ΕΣΚΑ)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Αστέρας Αλιβερίου (Ζεϊτουνιάν-Μυτιληνάκης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Μπούκαλη (Ζαφείρη-Ραμιώτης)

19:00 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Άρης Αμφίκλειας (Κοτσιμπός-Χουσιάδας)

19:00 Κλειστό Μώλου Μώλος-Αλίαρτος (Ζαφείρη-Ραμιώτης)

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

19:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Απόλλων Χαλκίδας (Καραμπιτσάκος-Γκογκορώσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Α.Σ. Καρυστίας (Χατζής)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-ΑΓΕ Χαλκίδας (Γαϊτανάρος-Παντελίδης Αντ.)

17:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Καραμπιτσάκος-Γκογκορώσης)

18:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Απόλλων Χαλκίδας (Γαϊτανάρος-Παντελίδης Αντ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) (Ζάχος-Πατάγιας)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Εθνικός Λιβαδειάς-Κάδμος (Ντάνος-Γερονικολός)

20:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Αλίαρτος (Ντάνος-Γερονικολός)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Τελεθριακός (Χουσιάδας-Πανουργιά)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Α.Ε. Καρύστου (Χατζής)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΑΓΕ Χαλκίδας Β’ (Ζεϊτουνιάν-Γκαράς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς Εθνικός Λιβαδειάς-Γ.Σ. Ιτέας (Ντάνος-Γερονικολός)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

11:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Λοκρός (Πανουργιά)

13:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Αίαντας Αυλίδας (Αποστόλου Αντ.)

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-Άτλας Καρπενησίου (Μασλατζίδης)

14:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Εθνικός Λιβαδειάς (Κόλα)

15:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Ερμής Σχηματαρίου (Καραμπιτσάκος)

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΑΓΕ Χαλκίδας (Χατζής)

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

10:30 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Άρης Θήβας (Κόλα)

11:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-Αλίαρτος (Μασλατζίδης)

14:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Απόλλων Χαλκίδας (Αποστόλου Αντ.)

16:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Γ.Σ. Θήβας (Ζάχος-Πατάγιας)

Σχετικά άρθρα

Stereabasket Awards 2024: Τα αποτελέσματα του διαγωνισμού και όσοι θα βραβευθούν φέτος!

pannikolaou

Α2: Η κλήρωση του πρωταθλήματος 2024-25. Ντέρμπι στην πρεμιέρα Ερμής Σχημ.-Έσπερος My KTEO Λαμίας!

pannikolaou

Ελεύθερος από τον Αίαντα Αυλίδας ο Φώτης Μαλισιόβας!

pannikolaou