B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΜΙΚΤΕΣ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (2-3 Δεκεμβρίου)

Συνέχεια στα τοπικά πρωταθλήματα το Σαββατοκύριακο 2-3 Δεκεμβρίου με αγώνες για την Α’ ΕΣΚΑΣΕ, για τη Β’ κατηγορία (β’ όμιλος), για το πρωτάθλημα Γυναικών, αλλά και για τα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 2 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣE

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Γ.Σ. Ιτέας (Χαϊνά-Μαμασούκα)

13:30 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Απόλλων Λιβαδειάς (Χατζής-Καλαπόδης)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Λοκρός (Ζαφείρη-Πατάγιας)

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Απόλλων Χαλκίδας (Μπούκας-Χρηστίδης ΕΣΚΑ)

20:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Κάδμος (Τσάλας Ι.-Σπυρόπουλος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Μαλεσίνα (Κοτσιμπός-Χουσιάδας)

19:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Μπούκαλη (Ντάνος-Γιαπλές)

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

16:30 Κλειστό Αλιάρτου Απόλλων Λιβαδειάς-Απόλλων Χαλκίδας (Ντάνος-Γιαπλές)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Γκογκορώσης-Γαϊτανάρος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Αναγέννηση Λαμίας (Χουσιάδας-Ραμιώτης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Αστέρας Αλιβερίου (Χατζής-Καλαπόδης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Γκογκορώσης-Γαϊτανάρος)

20:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Απόλλων Χαλκίδας (Μυτιληνάκης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Κάδμος (Ζεϊτουνιάν-Παντελίδης Αντ.) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

13:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Άρης Θήβας (Ζεϊτουνιάν-Παντελίδης Αντ.)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Γκογκορώσης-Γαϊτανάρος)

16:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Αλίαρτος (Ζαφείρη-Πατάγιας)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Κονίστρες (Μυτιληνάκης)

19:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Αποστόλου Αντ.)

 

U-13 ΑΓΟΡΙΑ

17:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Β’ (Αποστόλου Αντ.)

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 

13:00 Κλειστό Μαυροματίου Γ.Σ. Θήβας-Ακαδ. Ιστιαίας (Κόλα)

 

MINI BASKET

10:30  Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Γκαράς)

12:30 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου (Γκαράς)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Μώλος (Πατάγιας-Ραμιώτης)

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Πρωτέας Λαμίας (Κοτσιμπός-Χουσιάδας)

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

13:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Άρης Θήβας (Χατζής-Μυτιληνάκης)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΩΣΕΩΝ

13:00 Κλειστό Αλιάρτου ΕΣΚΑΣΕ-ΕΣΚΑΗ (U-15) (Καραμπιτσάκος-Γερονικολός)

15:00 Κλειστό Αλιάρτου ΕΣΚΑΣΕ-ΕΣΚΑΗ (U-16) (Καραμπιτσάκος-Γερονικολός)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Χατζής-Μυτιληνάκης)

17:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Αστέρας Αλιβερίου (Αρτσίτας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Καλαπόδης-Γιαπλές)

20:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Γιαπλές-Γαϊτανάρος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Απόλλων Λιβαδειάς (Ντάνος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Πανευρυτανική (Πατάγιας)

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Μπούκαλη (Μασλατζίδης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

12:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Πρωτέας Λαμίας (Χουσιάδας)

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Πρωτέας Σχηματαρίου (Γκογκορώσης)

15:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Μαυρομάτι (Κόλα)

 

U-13 ΑΓΟΡΙΑ

11:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Μπούκαλη (Μασλατζίδης)

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

12:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Ερμής Σχηματαρίου (Αποστόλου Αντ)

 

MINI BASKET

12:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Ερμής Σχηματαρίου (Γκογκορώσης)

14:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων (Γκαράς)

Σχετικά άρθρα

ΠΑΙΔΩΝ: Δύο εξ αναβολής αγώνες της α’ φάσης στις 21-22/2

pannikolaou

Αναβλήθηκαν εκ νέου οι εξ αναβολής αγώνες της Α’ ΕΣΚΑΣΕ

pannikolaou

Κλήρωση παίδων: Β’ φάση α’ & β’ όμιλος

pannikolaou