ΕΦΗΒΩΝ

Πρωτάθλημα ΕΦΗΒΩΝ: Βαθμολογίες & σκόρερς (4-5/11)

Το πρωτάθλημα εφήβων συνεχίστηκε στις 4-5 Νοεμβρίου με τη διεξαγωγή αγώνων για τον δ’ όμιλο, ενώ συνεχίζεται κανονικά το ερχόμενο Σαββατοκύριακο με αναμετρήσεις σε όλους τους ομίλους.

Δείτε παρακάτω αποτελέσματαβαθμολογίες και σκόρερς

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (6η Αγωνιστική)

Α.Σ. Καρυστίας-ΧΒΑ 20-0 α.α.

Αίας Αλιβερίου-Α.Ε.Ν. Αρτάκης 49-85

ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου 67-36

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7η 11-12/11)

ΧΒΑ-Αίας Αλιβερίου

Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΓΑΣ Βασιλικού

Αστέρας Αλιβερίου-Α.Σ. Καρυστίας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 ΓΑΣ Βασιλικού 6 11 438-281 5-1
2 Α.Ε.Ν. Αρτάκης 6 11 444-318 5-1
3 Α.Σ. Καρυστίας 6 11 317-199 5-1
4 Αίας Αλιβερίου 6 8 379-440 2-4
5 ΧΒΑ 6 6 170-382 1-5
6 Αστέρας Αλιβερίου 6 4 239-367 0-6
  • Ο Α.Σ. Καρυστίας έχει -1 βαθμό από ποινή της περιόδου 2022-23. Ο Αστέρας Αλιβερίου έχει -2 βαθμούς από ποινές 2022-23 και 2023-24. Η ΧΒΑ έχει ένα μηδενισμό. 

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Δάγκουλας Γ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 152
  2. Ρουμελιώτης (Αίας Αλιβερίου) 136
  3. Λιάλιαρης (ΓΑΣ Βασιλικού) 119
  4. Δάγκουλας Κ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 84
  5. Τσάλας (Αίας Αλιβερίου) 81
  6. Μοιρώτσος (Αστέρας Αλιβερίου) 77
  7. Παπανίδης (Α.Σ. Καρυστίας) 70
  8. Κριτσιμάς (ΧΒΑ) 61
  9. Νερούτσος (ΓΑΣ Βασιλικού) 61
  10. Μάστορης (Αστέρας Αλιβερίου) 57
  11. Οικονομίδης (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 55
  12. Μακρής (Α.Σ. Καρυστίας) 55
  13. Μπάνος (Αίας Αλιβερίου) 55
  14. Καπόλας (Α.Σ. Καρυστίας) 53
  15. Πρίφτι Α. (ΓΑΣ Βασιλικού) 47
  16. Χαραλαμπίδης (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 40
  17. Οσάγι (ΓΑΣ Βασιλικού) 38
  18. Ηλιάδης (ΧΒΑ) 30
  19. Βογιατζής (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 30
  20. Βασιλείου (ΓΑΣ Βασιλικού) 30
  21. Τουρτούλας (Αίας Αλιβερίου) 30
  22. Κουσερής (ΓΑΣ Βασιλικού) 28
  23. Σπανομαρκίδης (Α.Σ. Καρυστίας) 27
  24. Κατσινόπουλος (Αίας Αλιβερίου) 27
  25. Ρέτσας Α. (Αστέρας Αλιβερίου) 26
  26. Λιμολάρι (Αστέρας Αλιβερίου) 26

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Καπόλας (Α.Σ. Καρυστίας) 12
  2. Δάγκουλας Γ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 11
  3. Ρουμελιώτης (Αίας Αλιβερίου) 11
  4. Νερούτσος (ΓΑΣ Βασιλικού) 10
  5. Μοιρώτσος (Αστέρας Αλιβερίου) 9
  6. Μακρής (Α.Σ. Καρυστίας) 7
  7. Χαραλαμπίδης (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 7
  8. Μάστορης (Αστέρας Αλιβερίου) 7
  9. Λιαλιάρης (ΓΑΣ Βασιλικού) 6
  10. Κριτσιμάς (ΧΒΑ) 6
  11. Οικονομίδης (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 6
  12. Κατσινόπουλος (Αίας Αλιβερίου) 6
  13. Ρέτσας (Αστέρας Αλιβερίου) 5
  14. Τζαμουράνης (ΧΒΑ) 4
  15. Τουρτούλας (Αίας Αλιβερίου) 4
  16. Γραμματικόγιαννης (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 4
  17. Χατζηβασιλείου (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 4
  18. Πρίφτι Α. (ΓΑΣ Βασιλικού) 3
  19. Αγγελής (Α.Σ. Καρυστίας) 3
  20. Κοκοκύρης (Α.Σ. Καρυστίας) 3
  21. Παπανίδης (Α.Σ. Καρυστίας) 3
  22. Μπάνος (Αίας Αλιβερίου) 3

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (6η αγωνιστική)

ΑΓΕ Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας 65-75

Ερμής Σχηματαρίου-Απόλλων Χαλκίδας 68-62

Άρης Θήβας-Πρωτέας Σχηματαρίου 56-71

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7η 12/11)

ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Ερμής Σχηματαρίου

Απόλλων Χαλκίδας-Άρης Θήβας

Πρωτέας Σχηματαρίου-ΑΓΕ Χαλκίδας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 Πρωτέας Σχηματ. 6 12 550-275 6-0
2 ΑΓΕ Χαλκίδας 6 10 423-430 4-2
3 ΑΕΕΠ Χαλκίδας 6 10 417-371 4-2
4 Άρης Θήβας 6 8 389-381 2-4
5 Απόλλων Χαλκίδας 6 7 301-453 1-5
6 Ερμής Σχημ. 6 7 250-520 1-5

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Χαλάτσης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 150
  2. Χαντζής Κ. (Πρωτέας Σχηματαρίου) 135
  3. Βόγγελης (Ερμής Σχηματαρίου) 105
  4. Κούτρας Π. (Πρωτέας Σχηματαρίου) 89
  5. Καπετάνιος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 82
  6. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 80
  7. Σβώλος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 79
  8. Χατζηστάμου (Πρωτέας Σχηματαρίου) 76
  9. Λιάκος (Απόλλων Χαλκίδας) 76
  10. Σκούμας (Άρης Θήβας) 70
  11. Κοφίτσας (ΑΓΕ Χαλκίδας) 66
  12. Στεφάνου (Πρωτέας Σχηματαρίου) 59
  13. Στεφανίδης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 58
  14. Πηγαϊδούλης (Απόλλων Χαλκίδας) 56
  15. Μπόκος (Άρης Θήβας) 53
  16. Κουμαρτζάκης (Πρωτέας Σχηματαρίου) 52
  17. Κουτρουλάρας (Άρης Θήβας) 48
  18. Τζίνης (Πρωτέας Σχηματαρίου) 47
  19. Σούτας (Άρης Θήβας) 47
  20. Μητσάκης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 45
  21. Βλαχογιάννης (Ερμής Σχηματαρίου) 45
  22. Μαργαρίτης (Άρης Θήβας) 40
  23. Καρράς (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 40
  24. Τσάλας (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 40
  25. Πανάγου (Άρης Θήβας) 35

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Χαντζής Κ. (Πρωτέας Σχηματαρίου) 14
  2. Χαλάτσης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 13
  3. Καπετάνιος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 11
  4. Λιάκος (Απόλλων Χαλκίδας) 11
  5. Στεφανίδης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 9
  6. Βόγγελης (Ερμής Σχηματαρίου) 9
  7. Σβώλος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 8
  8. Στεφάνου (Πρωτέας Σχηματαρίου) 8
  9. Κουτρουλάρας (Άρης Θήβας) 7
  10. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 7
  11. Τσιώλης (Πρωτέας Σχηματαρίου) 6
  12. Μαργαρίτης (Άρης Θήβας) 5
  13. Σούτας (Άρης Θήβας) 5
  14. Βλαχογιάννης (Ερμής Σχηματαρίου) 4
  15. Κατσιμήτρος (Ερμής Σχηματαρίου) 4
  16. Τζίνης (Πρωτέας Σχηματαρίου) 4
  17. Κουμαρτζάκης (Πρωτέας Σχηματαρίου) 4
  18. Σκούμας (Άρης Θήβας) 4
  19. Χάρλας Ν. (Απόλλων Χαλκίδας) 4
  20. Πηγαϊδούλης (Απόλλων Χαλκίδας) 4
  21. Χουλιαράς (Πρωτέας Σχηματαρίου) 3
  22. Γιαννουρής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3
  23. Τσάλας (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3
  24. Μερδίτης (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3
  25. Χάρλας Γ. (Απόλλων Χαλκίδας) 3
  26. Πέππας (Ερμής Σχηματαρίου) 3

 

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (6η αγωνιστική)

Αλίαρτος-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) 37-39

Απόλλων Λιβαδειάς-Κάδμος 88-84

Εθνικός Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας 63-54

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7η 11-12/11)

ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Απόλλων Λιβαδειάς

Κάδμος-ΓΑΣ Άμφισσας

Εθνικός Λιβαδειάς-Αλίαρτος

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 Απόλλων Λιβαδειάς 6 11 466-310 5-1
2 Εθνικός Λιβαδειάς 5 9 374-251 4-1
3 Κάδμος 6 9 423-376 3-3
4 ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) 6 7 265-437 1-5
5 ΓΑΣ Άμφισσας 4 6 257-251 2-2
6 Αλίαρτος 5 6 171-330 1-4

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Αναστασίου (Κάδμος) 170
  2. Ψιλόπουλος (Εθνικός Λιβαδειάς) 97
  3. Λιαράκης (ΓΑΣ Άμφισσας) 89
  4. Κεράστας (Απόλλων Λιβαδειάς) 85
  5. Τούντας (Κάδμος) 77
  6. Κοκολόγος Α. (ΓΑΣ Άμφισσας) 76
  7. Λαλάς (ΓΑΣ Άμφισσας-Ακ.) 73
  8. Ματθαίου (Απόλλων Λιβαδειάς) 70
  9. Φίκας (Εθνικός Λιβαδειάς) 64
  10. Σαρίδης (Απόλλων Λιβαδειάς) 59
  11. Παπούλιας (ΓΑΣ Άμφισσας-Ακ.) 55
  12. Αντωνίου (Απόλλων Λιβαδειάς) 51
  13. Αρβανίτης (Κάδμος) 50
  14. Πιπινής (Απόλλων Λιβαδειάς) 50
  15. Κοβός (Αλίαρτος) 47
  16. Σταμούλης (Εθνικός Λιβαδειάς) 46
  17. Σαπουντζής (ΓΑΣ Άμφισσας-Ακ.) 46
  18. Τσούρας (Απόλλων Λιβαδειάς) 45
  19. Παντίσκας (Εθνικός Λιβαδειάς) 44
  20. Κατσίμπρας (ΓΑΣ Άμφισσας-Ακ.) 42
  21. Λώλος (Κάδμος) 36
  22. Γαβαλάς (Απόλλων Λιβαδειάς) 36
  23. Βαρελάς (Εθνικός Λιβαδειάς) 36
  24. Τζανόπουλος (Αλίαρτος) 35
  25. Βαρκούτας (ΓΑΣ Άμφισσας) 30

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Αναστασίου (Κάδμος) 20
  2. Κεράστας (Απόλλων Λιβαδειάς) 17
  3. Τούντας (Κάδμος) 13
  4. Αρβανίτης (Κάδμος) 10
  5. Σαρίδης (Απόλλων Λιβαδειάς) 9
  6. Ψιλόπουλος (Εθνικός Λιβαδειάς) 8
  7. Λιαράκης (ΓΑΣ Άμφισσας) 8
  8. Τζανόπουλος (Αλίαρτος) 6
  9. Κοκολόγος Α. (ΓΑΣ Άμφισσας) 5
  10. Λαλάς (ΓΑΣ Άμφισσας-Ακ.) 5
  11. Παππάς (Εθνικός Λιβαδειάς) 5
  12. Παντίσκας (Εθνικός Λιβαδειάς) 4
  13. Αντωνίου (Απόλλων Λιβαδειάς) 4
  14. Λάζαρης (Αλίαρτος) 4
  15. Παπούλιας (ΓΑΣ Άμφισσας-Ακ.) 3
  16. Πιπινής (Απόλλων Λιβαδειάς) 3
  17. Κοβός (Αλίαρτος) 3

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (8η αγωνιστική)

Αναγέννηση Λαμίας-Πανευρυτανική 97-72

Πρωτέας Λαμίας-Τελεθριακός 65-50

Ρεπό: Μπούκαλη & Έσπερος Λαμίας

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (9η11/11)

Μπούκαλη-Πρωτέας Λαμίας

Αναγέννηση Λαμίας-Έσπερος Λαμίας

Ρεπό: Τελεθριακός & Πανευρυτανική

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 Πρωτέας Λαμίας 6 12 438-321 6-0
2 Μπούκαλη 5 9 329-246 4-1
3 Αναγ. Λαμίας 6 8 358-361 3-3
4 Έσπερος Λαμίας 4 6 296-253 2-2
5 Τελεθριακός 5 6 268-338 1-4
6 Πανευρυτανική 6 6 387-559 0-6
  • Η Αναγέννηση Λαμίας έχει ένα μηδενισμό.

ΣΚΟΡΕΡΣ 

  1. Αγγελόπουλος (Αναγέννηση Λαμίας) 162
  2. Κουτσοκώστας (Πανευρυτανική) 123
  3. Κατσαούνος (Πρωτέας Λαμίας) 106
  4. Μελέτης (Πρωτέας Λαμίας) 98
  5. Τσάνε (Πανευρυτανική) 92
  6. Παπαναγιώτου (Πρωτέας Λαμίας) 90
  7. Ρουμελιώτης (Πανευρυτανική) 89
  8. Ζώγας (Τελεθριακός) 76
  9. Γεωργαλής (Μπούκαλη) 67
  10. Κουβλής Σ. (Τελεθριακός) 65
  11. Πιλάτος (Έσπερος Λαμίας) 63
  12. Σταμούλης (Έσπερος Λαμίας) 60
  13. Παπαγεωργίου (Μπούκαλη) 59
  14. Κοντογεώργος (Πρωτέας Λαμίας) 59
  15. Γαλανός (Αναγέννηση Λαμίας) 49
  16. Αναγνωστόπουλος (Μπούκαλη) 43
  17. Αντωνόπουλος (Μπούκαλη) 41
  18. Κασσίκος (Τελεθριακός) 39
  19. Σακκάς (Μπούκαλη) 38
  20. Χαρίλας (Έσπερος Λαμίας) 36

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Κατσαούνος (Πρωτέας Λαμίας) 11
  2. Πιλάτος (Έσπερος Λαμίας) 10
  3. Ρουμελιώτης (Πανευρυτανική) 10
  4. Ζώγας (Τελεθριακός) 9
  5. Παπαναγιώτου (Πρωτέας Λαμίας) 8
  6. Κουτσοκώστας (Πανευρυτανική) 8
  7. Αναγνωστόπουλος (Μπούκαλη) 7
  8. Γεωργαλής (Μπούκαλη) 6
  9. Παπαγεωργίου (Μπούκαλη) 6
  10. Σακκάς (Μπούκαλη) 6
  11. Κοντογεώργος (Πρωτέας Λαμίας) 6
  12. Αλβανός (Έσπερος Λαμίας) 5
  13. Αγγελόπουλος (Αναγέννηση Λαμίας) 5
  14. Κουδουνάς (Πανευρυτανική) 5

Σχετικά άρθρα

Εφήβων: Ελλάδα-Τουρκία 90-60. Έκανε το 2/2 με συμμετοχή του Χαντζή!

pannikolaou

ΑΕΕΠ Χαλκίδας: Επέκταση συνεργασίας με Μήτσιου που αναλαμβάνει πρώτος προπονητής!

pannikolaou

Νέος προπονητής στον Αίαντα Αλιβερίου ο Δημ. Νικολάου. Ανανέωσε και ο Κ. Φερμελής

pannikolaou