FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Α2 ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων των ομάδων της ΕΣΚΑΣΕ (4/11). Σε ποια γυμναστήρια μπορείτε να πάτε

Αγωνιστική δράση με συνολικά 20 αγώνες για τις ομάδες της ΕΣΚΑΣΕ στο σημερινό πρόγραμμα αγώνων, με αρκετές επιλογές για όσους θελήσουν να παρακολουθήσουν αγώνες από κοντά.

Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Α2 ELITE LEAGUE

17:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος My KTEO Λαμίας-Ερμής Σχηματαρίου (Τσώνος-Τεφτίκης-Σιδέρης)

 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Λοκρός (Μαμασούκα-Καλαπόδης)

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Σύλλας (Αρτσίτας-Χατζής)

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Ε. Καρύστου (Σπυρόπουλος Σπ.-Ψύχας ΕΣΚΑ)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Απόλλων Χαλκίδας (Ζαφείρη-Πατάγιας)

18:00 Κλειστό Άμφισσας Γ.Σ. Ιτέας-Άρης Θήβας (Τσάλας Ι.-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΓΑΣ Άμφισσας (Κοτσιμπός-Γιαπλές)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Αίας Αλιβερίου (Γκογκορώσης-Παντελίδης Αντ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΠΑΠΕΛ (Μυτιληνάκης-Ζεϊτουνιάν)

19:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας Β’-ΧΒΑ (Μασλατζίδης-Γαϊτανάρος)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Αρτσίτας-Χατζής)

20:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας Α’-Ληλάντιο (Μυτιληνάκης-Ζεϊτουνιάν) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Αίαντας Αυλίδας (Ζάχος-Πανουργιά)

17:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Ερμής Σχηματαρίου (Κόλα-Καπάνταης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Γ.Σ. Ιτέας (Ραμιώτης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Ακαδημία Ιστιαίας (Μαμασούκα-Καλαπόδης)

19:30 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Αναγέννηση Λαμίας (Ζάχος-Πανουργιά)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-Αίας Αλιβερίου (Μασλάτζίδης-Γαϊτανάρος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Απόλλων Λιβαδειάς (Γιαπλές-Κόλα)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

15:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Έσπερος Λαμίας (Χουσιάδας)

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

20:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Γκαράς)

Σχετικά άρθρα

Εθνική Ελλάδας Εφήβων: Σε τουρνουά στην Ισπανία με συμμετοχή Χαντζή!

pannikolaou

Ξεκινάει σήμερα η ψηφοφορία των Stereabasket Awards 2024!

pannikolaou

”5ο τουρνουά 3 on 3 Ραφαήλ Σκεμπές”: Οι 16 όμιλοι και οι 62 ομάδες (19-21/7)

pannikolaou