B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α2 Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ Β' ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων των ομάδων της ΕΣΚΑΣΕ (18/11). Σε ποια γυμναστήρια μπορείτε να πάτε

Αγωνιστική δράση με συνολικά 23 αγώνες για τις ομάδες της ΕΣΚΑΣΕ στο σημερινό πρόγραμμα αγώνων, με αρκετές επιλογές για όσους θελήσουν να παρακολουθήσουν αγώνες από κοντά.

Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Α2 ELITE LEAGUE

17:00 Κλειστό Ψυχικού Ψυχικό-Ερμής Σχηματαρίου (Λιότσιος-Αναστόπουλος-Σπυρόπουλος)

17:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος My ΚΤΕΟ Λαμίας-Χαρίλαος Τρικούπης (Σκαλτσής-Αγγελής-Λεβεντάκος)

 

Β’ ΕΘΝΙΚΗ

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς Εθνικός Λειβαδιάς-Τρίκαλα (Κονταράτος-Δελαγραμμάτικας-Κούλης Κ.)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Μασλατζίδης-Καλαπόδης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Αναγέννηση Λαμίας (Παταγιάς-Πανουργιά)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Μασλατζίδης-Καλαπόδης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αίας Αλιβερίου (Τσάλας Ι.-Γαϊτανάρος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Ληλάντιο (Χαϊνά)

17:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας Α’-ΧΒΑ (Μαμασούκα)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Απόλλων Χαλκίδας (Γκαράς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Κάδμος (Ντάνος)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Άρης Θήβας (Μυτιληνάκης-Αποστόλου Αντ.)

19:30 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Αλίαρτος (Ζεϊτουνιάν-Γκογκορώσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Πρωτέας Λαμίας (Αποστόλου Δημ.)

15:15 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-Σύλλας (Αποστόλου Δημ.)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Χατζής)

15:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Μαμασούκα)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Κάδμος (Αποστόλου Δημ.)

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Άρης Θήβας (Μυτιληνάκης-Αποστόλου Αντ.)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

15:00 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-Άρης Θήβας (Χριστοδούλου)

15:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) (Ντάνος)

16:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΓΑΣ Βασιλικού (Γκαράς)

 

U-13 ΑΓΟΡΙΩΝ

10:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΓΕ Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Παντελίδης Αντ.)

Σχετικά άρθρα

”5ο τουρνουά 3 on 3 Ραφαήλ Σκεμπές”: Οι 16 όμιλοι και οι 62 ομάδες (19-21/7)

pannikolaou

Ερμής Σχηματαρίου: Απέκτησε τον Δημήτρη Ζερβό

pannikolaou

Stereabasket Awards 2024 Coming Soon (video)

pannikolaou