B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Α2 Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β' ΕΘΝΙΚΗ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων των ομάδων της ΕΣΚΑΣΕ (25/11). Σε ποια γυμναστήρια μπορείτε να πάτε

Αγωνιστική δράση με συνολικά 20 αγώνες για τις ομάδες της ΕΣΚΑΣΕ στο σημερινό πρόγραμμα αγώνων, με αρκετές επιλογές για όσους θελήσουν να παρακολουθήσουν αγώνες από κοντά.

Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Α2 ELITE LEAGUE

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Αμύντας (Αγραφιώτης Ι.-Βασιλόπουλος-Κοντογιάννης)

17:00 Κλειστό Ευόσμου Αίας Ευόσμου-Έσπερος ΓΣ Λαμίας (Ξενικάκης-Ελευθεριάδης-Παπαγερίδης)

 

Β’ ΕΘΝΙΚΗ 

17:00 Κλειστό Γρεβενών Πρωτέας Γρεβενών-Εθνικός Λειβαδιάς (Αναστασιάδης Β.-Κώνης-Κανελλίδης)

 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:30 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Σύλλας (Αργυρούδης-Καλογριάς ΕΣΚΑ)

13:30 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Απόλλων Χαλκίδας (Σπυρόπουλος-Μασλατζίδης)

15:00 Κλειστό Άμφισσας Γ.Σ. Ιτέας-Α.Ε. Καρύστου (Ζαφείρη-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Τσάλας Ι.-Χατζής)

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Άρης Θήβας (Ντάνος-Κοτσιμπός)

18:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Νικολιάς-Αρτσίτας) ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αίαντας Αυλίδας (Ζεϊτουνιάν-Γιαπλές)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Κονίστρες (Γκαράς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Μυτιληνάκης-Αποστόλου Αντ.)

20:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας Α’-ΑΓΕ Χαλκίδας Β’ (Μασλατζίδης -Παντελίδης Αντ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Εθνικός Λιβαδειάς (Ζάχος-Πανουργιά)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Μπούκαλη (Πατάγιας-Ραμιώτη)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΑΓΕ Χαλκίδας (Καπάνταης)

17:30 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Αίας Αλιβερίου (Καπάνταης-Παντελίδης Αντ.)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Έσπερος Λαμίας (Τσάλας Ι.-Χατζής)

 

MINI BASKET ΑΓΟΡΙΑ 

10:15 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Λοκρός (Κόλα)

13:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Αίας Αλιβερίου (Καπάνταης)

14:30 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Γκαράς) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Απόλλων Χαλκίδας (Γκαράς)

Σχετικά άρθρα

ΠΑΙΔΩΝ: Δύο εξ αναβολής αγώνες της α’ φάσης στις 21-22/2

pannikolaou

Αναβλήθηκαν εκ νέου οι εξ αναβολής αγώνες της Α’ ΕΣΚΑΣΕ

pannikolaou

Κλήρωση παίδων: Β’ φάση α’ & β’ όμιλος

pannikolaou