B ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων των ομάδων της ΕΣΚΑΣΕ (26/11). Σε ποια γυμναστήρια μπορείτε να πάτε

Αγωνιστική δράση με συνολικά 22 αγώνες για τις ομάδες της ΕΣΚΑΣΕ στο σημερινό πρόγραμμα αγώνων, με αρκετές επιλογές για όσους θελήσουν να παρακολουθήσουν αγώνες από κοντά.

Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων και οι διαιτητές:

ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Ληλάντιο (Χατζής-Αποστόλου Αντ.)

18:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Κονίστρες (Ουσταμπασίδης-Αντωνιάδης ΕΣΚΑ)

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΠΑΠΕΛ (Αρτσίτας-Μυτιληνάκης)

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

13:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Α.Ε. Καρύστου (Καραμπιτσάκος-Γερονικολός)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Α.Σ. Καρυστίας (Χατζής-Αποστόλου Αντ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-ΓΑΣ Άμφισσας (Ντάνος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Πανευρυτανική (Ραμιώτης-Πανουργιά)

13:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Τελεθριακός (Ζάχος-Χουσιάδας) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

19:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Έσπερος Λαμίας (Κοτσιμπός-Ζάχος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-ΓΑΣ Βασιλικού (Μασλατζίδης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Απόλλων Χαλκίδας (Γκογκορώσης-Καπάνταης)

19:00 Κλειστό Πειραϊκής Ληλάντιο-ΠΑΠΕΛ (Αρτσίτας-Μυτιληνάκης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Αίαντας Αυλίδας (Καπάνταης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Λοκρός (Καραμπιτσάκος-Γερονικολός)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Κάδμος (Ζεϊτουνιάν-Παντελίδης Αντ.)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Απόλλων Χαλκίδας (Χατζής-Αποστόλου Αντ.)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Άρης Θήβας (Γκαράς) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

U-13 ΑΓΟΡΙΑ

12:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ντάνος)

15:00 Κλειστό Άμφισσας Γ.Σ. Ιτέας-Ερμής Σχηματαρίου (Κόλα)

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Άρης Θήβας (Καπάνταης)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αίας Αλιβερίου (Ζεϊτουνιάν-Παντελίδης Αντ.)

20:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Α’ (Γκαράς)

Σχετικά άρθρα

ΠΑΙΔΩΝ: Δύο εξ αναβολής αγώνες της α’ φάσης στις 21-22/2

pannikolaou

Κλήρωση παίδων: Β’ φάση α’ & β’ όμιλος

pannikolaou

Β’ ΕΣΚΑΣΕ: ΠΑΠΕΛ-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (photo album)

pannikolaou