B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (9-10/12)

Με αγώνες σε όλες τις κατηγορίες συνεχίζονται τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ το Σαββατοκύριακο 9-10 Δεκεμβρίου, με το πρόγραμμα να έχει ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 9 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:15 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Σύλλας

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Άρης Θήβας

15:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Α.Ε. Καρύστου

18:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΓΑΣ Άμφισσας

18:00 Κλειστό Άμφισσας Γ.Σ. Ιτέας-Πρωτέας Σχηματαρίου

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Τελεθριακός

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Ληλάντιο

16:00 Κλειστό Κανήθου ΠΑΠΕΛ-ΧΒΑ

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας Β’

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Άρης Θήβας

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Απόλλων Λιβαδειάς

 

ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ U-13

12:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας

13:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Ακαδημία Ιστιαίας

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Κάδμος

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΓΕ Χαλκίδας

 

ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 

15:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Κάδμος

 

MINI BASKET ΑΓΟΡΙΩΝ

10:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας

13:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Γ.Σ. Θηβών

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-ΧΒΑ

18:00 Κλειστό Βασιλικού Ληλάντιο-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-ΓΑΣ Βασιλικού

19:30 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Αστέρας Αλιβερίου

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-ΑΠΣ Λαμίας

18:00 Κλειστό Μώλου Μώλος-Άρης Αμφίκλειας

19:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Αλίαρτος

15:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Αναγέννηση Λαμίας

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Εθνικός Λιβαδειάς

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Α.Ε. Καρύστου

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας Α’-Α.Ε.Ν. Αρτάκης

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Ερμής Σχηματαρίου

14:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Μαλεσίνα

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Γ.Σ. Ιτέας

12:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Απόλλων Λιβαδειάς

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Τελεθριακός

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου

16:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Αίας Αλιβερίου

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Απόλλων Λιβαδειάς

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Επαμεινώνδας Λεύκτρων

 

ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ U-13

11:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Λοκρός

 

ΜΙΝΙ BASKET 

13:30 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αίας Αλιβερίου

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Α.Ε.Ν. Αρτάκης

 

ΜΙΝΙ BASKET ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

12:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Ερμής Σχηματαρίου

Σχετικά άρθρα

Με επιτυχία και συμμετοχή το σεμινάριο προπονητών στην Αλίαρτο! (pics)

pannikolaou

Β’ ΕΣΚΑΣΕ: Μπούκαλη-Αλίαρτος 72-73 Το buzzer beater της νίκης από τον Γιάννη Μητρόπουλο! (video)

pannikolaou

Η Μαλεσίνα πρωταγωνιστεί στη Β’ ΕΣΚΑΣΕ προωθώντας νεαρούς αθλητές!

pannikolaou