B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (9-10 Δεκεμβρίου)

Με αγώνες στην Α’ ΕΣΚΑΣΕ, στη Β’ ΕΣΚΑΣΕ και στους δύο ομίλους, αλλά και στα πρωταθλήματα υποδομής, συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο 9-10 Δεκεμβρίου οι τοπικές διοργανώσεις.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 9 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:15 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Σύλλας (Κοτσιμπός-Ραμιώτης)

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Άρης Θήβας (Τσάλας Ι.-Μαμασούκα)

15:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Α.Ε. Καρύστου (Χαϊνά-Ντάνος)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΓΑΣ Άμφισσας (Τσάλας Γ.-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Άμφισσας Γ.Σ. Ιτέας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Ζαφείρη-Πατάγιας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Τελεθριακός (Χουσιάδας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου (Ζεϊτουνιάν-Γκογκορώσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Ληλάντιο (Αρτσίτας)

16:00 Κλειστό Κανήθου ΠΑΠΕΛ-ΧΒΑ (Σπυρόπουλος-Γκανής)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας Β’ (Μυτιληνάκης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Άρης Θήβας (Καλαπόδης-Γκαράς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας (Ζάχος-Πανουργιά)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Απόλλων Λιβαδειάς (Γαϊτανάρος)

 

ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ U-13

12:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Παντελίδης Αντ.)

13:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Ακαδημία Ιστιαίας (Κόλα)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων (Χατζής)

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Κάδμος (Γαϊτανάρος)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΓΕ Χαλκίδας (Αποστόλου Αντ.)

 

ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 

15:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Κάδμος (Κόλα)

 

MINI BASKET ΑΓΟΡΙΩΝ

10:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Παντελίδης Αντ.)

13:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Γ.Σ. Θηβών (Γαϊτανάρος)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-ΧΒΑ (Αργυρούδης-Αντωνιάδης ΕΣΚΑ)

18:00 Κλειστό Βασιλικού Ληλάντιο-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Γκαράς-Παντελίδης Αντ.)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-ΓΑΣ Βασιλικού (Χατζής-Μυτιληνάκης)

19:30 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Αστέρας Αλιβερίου (Αρτσίτας-Αποστόλου Αντ.)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-ΑΠΣ Λαμίας (Κοτσιμπός-Χουσιάδας)

18:00 Κλειστό Μώλου Μώλος-Άρης Αμφίκλειας (Ζάχος-Ραμιώτης)

19:30 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Αλίαρτος (Καραμπιτσάκος-Ντάνος)

15:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Αναγέννηση Λαμίας (Ζάχος-Πανουργιά)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Εθνικός Λιβαδειάς (Γερονικολός)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Α.Ε. Καρύστου (Χατζής)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας Α’-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Ζεϊτουνιάν)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Ερμής Σχηματαρίου (Τσάλας Γ.-Αντωνίου)

14:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Μαλεσίνα (Καλαπόδης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Γ.Σ. Ιτέας (Καραμπιτσάκος-Ντάνος)

12:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Απόλλων Λιβαδειάς (Γερονικολός)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Τελεθριακός (Κοτσιμπός-Πανουργιά)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου (Γκαράς-Παντελίδης Αντ.)

16:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Αίας Αλιβερίου (Κόλα-Καπάνταης)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Απόλλων Λιβαδειάς (Γκογκορώσης)

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Επαμεινώνδας Λεύκτρων (Κόλα-Καπάνταης)

 

ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ U-13

11:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Λοκρός (Ραμιώτης-Αλεξίου)

 

ΜΙΝΙ BASKET 

13:30 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αίας Αλιβερίου (Μυτιληνάκης)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Μυτιληνάκης)

 

ΜΙΝΙ BASKET ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

12:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Ερμής Σχηματαρίου (Χατζής-Καλαμισδράκης)

Σχετικά άρθρα

Με επιτυχία και συμμετοχή το σεμινάριο προπονητών στην Αλίαρτο! (pics)

pannikolaou

Β’ ΕΣΚΑΣΕ: Μπούκαλη-Αλίαρτος 72-73 Το buzzer beater της νίκης από τον Γιάννη Μητρόπουλο! (video)

pannikolaou

Η Μαλεσίνα πρωταγωνιστεί στη Β’ ΕΣΚΑΣΕ προωθώντας νεαρούς αθλητές!

pannikolaou