ΜΙΚΤΕΣ

Προπόνηση για το κλιμάκιο αγοριών 2010 σε Αυλίδα και Λιβανάτες. Οι παίκτες που κλήθηκαν

Προπόνηση θα πραγματοποιήσει το κλιμάκιο αγοριών για γεννημένους το 2010 το διήμερο 10-11 Δεκεμβρίου στα κλειστά γυμναστήριο Αυλίδας και Λιβανατών.

Αναλυτικά η ανακοίνωση της ΕΣΚΑΣΕ και οι παίκτες που κλήθηκαν:

”Στα πλαίσια του αναπτυξιακού προγράμματος της ΕΟΚ, ότι καλούνται οι παρακάτω αθλητές (γεννημένοι το 2010) στις προπονήσεις που θα πραγματοποιηθούν στο ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΥΛΙΔΑΣ.
GROUP 1: 10/12/23 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 12:00- 13:30
1 ΑΓΙΑΣΟΦΙΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Γ.Α.Σ.ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
2 ΚΛΟΤΣΟΤΥΡΑΣ ΘΕΜΗΣ Γ.Α.Σ.ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
3 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Γ.Α.Σ.ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
4 ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
5 ΤΟΥΡΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
6 ΠΕΠΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ Γ.Σ.ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
7 ΣΑΡΑΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ.Σ.ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
8 ΝΤΕΛΕΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α.Γ.Ε.Χ
9 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Γ.Ε.Χ
10 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ-ΛΑΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α.Ε.Ε.ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
11 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Α.Ε.Ε.ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
12 ΠΑΡΑΛΕΚΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ
13 ΝΤΑΝΑΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
14 ΓΚΕΣΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
15 ΝΤΟΥΡΜΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
16 ΣΤΑΜΑΤΟΝΙΚΟΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
17 ΚΟΥΓΙΕΜΗΤΡΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ
18 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ
ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΕΟΚ
Στα πλαίσια του αναπτυξιακού προγράμματος της ΕΟΚ καλούνται οι παρακάτω αθλητές (γεννημένοι το 2010) στις προπονήσεις που θα πραγματοποιηθούν στο ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ
GROUP 2: 11/12/23 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ17.00-18.30
1 ΜΗΤΡΟΥ ΗΛΙΑΣ ΝΕΟΣ Γ.Σ.ΑΛΙΑΡΤΟΥ
2 ΣΙΔΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
3 ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ Α.Σ.Ε.ΜΠΟΥΚΑΛΗ
4 ΚΟΜΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
5 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
6 ΓΚΟΒΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γ.Α. ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
7 ΖΩΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ.Α. ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
8 ΒΑΙΔΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Γ.Α. ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
9 ΛΑΛΑΣ ΣΥΜΕΩΝ Γ.Α. ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
10 ΜΠΟΥΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Γ.Α. ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
11 ΣΟΦΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
12 ΣΕΡΓΙΑΝΑΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΤΛΑΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ
13 ΚΑΨΑΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΤΛΑΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ
14 ΦΕΓΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΤΛΑΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ
15 ΧΑΡΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΤΛΑΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ
16 ΣΤΕΦΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Α.Κ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ
17 ΣΟΥΒΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Κ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ
18 ΧΑΡΙΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
19 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
20 ΜΠΛΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
21 ΤΣΙΑΜΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
22 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΕΟΚ
ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

 

Σχετικά άρθρα

Πρωτάθλημα Ενώσεων κοριτσιών: ΕΚΑΣΚ/ΕΣΚΚ-ΕΣΚΑΣΕ 60-55

pannikolaou

Πρωτάθλημα Ενώσεων αγοριών (U-16): ΕΚΑΣΚ/ΕΣΚΚ-ΕΣΚΑΣΕ 73-56

pannikolaou

Πρωτάθλημα Ενώσεων αγοριών (U-15): ΕΚΑΣΚ/ΕΣΚΚ-ΕΣΚΑΣΕ 79-51

pannikolaou