B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Α2 Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ Β' ΕΘΝΙΚΗ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων των ομάδων της ΕΣΚΑΣΕ (2/12). Σε ποια γυμναστήρια μπορείτε να πάτε

Αγωνιστική δράση με συνολικά 26 αγώνες για τις ομάδες της ΕΣΚΑΣΕ στο σημερινό πρόγραμμα αγώνων, με αρκετές επιλογές για όσους θελήσουν να παρακολουθήσουν αγώνες από κοντά.

Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 2 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Α2 ELITE LEAGUE

16:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Δόξα Λευκάδας (Λεβεντάκος-Θεοδωρόπουλος-Ξυλάς)

17:00 Κλειστό Ήλιδας Κόροιβος-Έσπερος My ΚΤΕΟ Λαμίας (Τηγάνης-Καλογερόπουλος Φ.-Καλογριάς)

 

Β’ ΕΘΝΙΚΗ

13:30 Κλειστό Ληξουρίου Ληξούρι-Εθνικός Λιβαδειάς (Κωνσταντινίδου-Κανελλόπουλος-Λιόνας)

 

Α’ ΕΣΚΑΣE

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Γ.Σ. Ιτέας (Χαϊνά-Μαμασούκα)

13:30 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Απόλλων Λιβαδειάς (Χατζής-Καλαπόδης)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Λοκρός (Ζαφείρη-Πατάγιας)

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Απόλλων Χαλκίδας (Μπούκας-Χρηστίδης ΕΣΚΑ)

20:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Κάδμος (Τσάλας Ι.-Σπυρόπουλος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Μαλεσίνα (Κοτσιμπός-Χουσιάδας)

19:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Μπούκαλη (Ντάνος-Γιαπλές)

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

16:30 Κλειστό Αλιάρτου Απόλλων Λιβαδειάς-Απόλλων Χαλκίδας (Ντάνος-Γιαπλές)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Γκογκορώσης-Γαϊτανάρος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Αναγέννηση Λαμίας (Χουσιάδας-Ραμιώτης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Αστέρας Αλιβερίου (Χατζής-Καλαπόδης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Γκογκορώσης-Γαϊτανάρος)

20:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Απόλλων Χαλκίδας (Μυτιληνάκης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Κάδμος (Ζεϊτουνιάν-Παντελίδης Αντ.) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

13:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Άρης Θήβας (Ζεϊτουνιάν-Παντελίδης Αντ.)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Γκογκορώσης-Γαϊτανάρος)

16:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Αλίαρτος (Ζαφείρη-Πατάγιας)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Κονίστρες (Μυτιληνάκης)

19:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Αποστόλου Αντ.)

 

U-13 ΑΓΟΡΙΑ

17:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Β’ (Αποστόλου Αντ.)

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 

13:00 Κλειστό Μαυροματίου Γ.Σ. Θήβας-Ακαδ. Ιστιαίας (Κόλα)

 

MINI BASKET

10:30  Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Γκαράς)

12:30 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου (Γκαράς)

Σχετικά άρθρα

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (24-27/2)

pannikolaou

ΠΑΙΔΩΝ: Δύο εξ αναβολής αγώνες της α’ φάσης στις 21-22/2

pannikolaou

Αναβλήθηκαν εκ νέου οι εξ αναβολής αγώνες της Α’ ΕΣΚΑΣΕ

pannikolaou