B ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων των ομάδων της ΕΣΚΑΣΕ (10/12). Σε ποια γυμναστήρια μπορείτε να πάτε

Αγωνιστική δράση με συνολικά 28 αγώνες για τις ομάδες της ΕΣΚΑΣΕ στο σημερινό πρόγραμμα αγώνων, με αρκετές επιλογές για όσους θελήσουν να παρακολουθήσουν αγώνες από κοντά.

Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων και οι διαιτητές:

ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-ΧΒΑ (Αργυρούδης-Αντωνιάδης ΕΣΚΑ)

18:00 Κλειστό Βασιλικού Ληλάντιο-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Γκαράς-Παντελίδης Αντ.)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-ΓΑΣ Βασιλικού (Χατζής-Μυτιληνάκης)

19:30 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Αστέρας Αλιβερίου (Αρτσίτας-Αποστόλου Αντ.)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-ΑΠΣ Λαμίας (Κοτσιμπός-Χουσιάδας)

18:00 Κλειστό Μώλου Μώλος-Άρης Αμφίκλειας (Ζάχος-Ραμιώτης)

19:30 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Αλίαρτος (Καραμπιτσάκος-Ντάνος)

15:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Αναγέννηση Λαμίας (Ζάχος-Πανουργιά)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Εθνικός Λιβαδειάς (Γερονικολός)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Α.Ε. Καρύστου (Χατζής)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας Α’-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Ζεϊτουνιάν)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Ερμής Σχηματαρίου (Τσάλας Γ.-Αντωνίου)

14:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Μαλεσίνα (Καλαπόδης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Γ.Σ. Ιτέας (Καραμπιτσάκος-Ντάνος)

12:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Απόλλων Λιβαδειάς (Γερονικολός)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Τελεθριακός (Κοτσιμπός-Πανουργιά)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου (Γκαράς-Παντελίδης Αντ.)

16:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Αίας Αλιβερίου (Κόλα-Καπάνταης)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Απόλλων Λιβαδειάς (Γκογκορώσης)

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Επαμεινώνδας Λεύκτρων (Κόλα-Καπάνταης)

 

ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ U-13

11:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Λοκρός (Ραμιώτης-Αλεξίου)

 

ΜΙΝΙ BASKET 

13:30 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αίας Αλιβερίου (Μυτιληνάκης)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Μυτιληνάκης)

 

ΜΙΝΙ BASKET ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

12:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Ερμής Σχηματαρίου (Χατζής-Καλαμισδράκης) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

JAMBOREE MINI BASKET

09:00 Κλειστό Λιβαδειάς Άρης Θήβας-Αλίαρτος (Κόλα)

10:00 Κλειστό Λιβαδειάς Μαυρομάτι-Κάδμος (Κόλα)

12:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) (Καπάνταης)

13:00 Κλειστό Λιβαδειάς Εθνικός Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Καπάνταης)

 

Σχετικά άρθρα

”5ο τουρνουά 3 on 3 Ραφαήλ Σκεμπές”: Οι 16 όμιλοι και οι 62 ομάδες (19-21/7)

pannikolaou

Stereabasket Awards 2024 Coming Soon (video)

pannikolaou

ΕΣΚΑΣΕ: Πρώτη φορά χωρίς Γενική Συνέλευση μετά το τέλος των πρωταθλημάτων!

pannikolaou