ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ

Πρωτάθλημα ΝΕΑΝΙΔΩΝ: Βαθμολογίες & σκόρερς (εξ αναβολής 7/1 ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

Με δύο εξ αναβολής αγώνες, ένα σε κάθε όμιλο, ολοκληρώθηκε η α’ φάση του πρωταθλήματος, με τις δύο πρώτες ομάδες από κάθε όμιλο να προκρίνονται στους ”4” της διοργάνωσης.

Δείτε παρακάτω αποτελέσματαβαθμολογίες και σκόρερς:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (εξ αναβολής)

Αστέρας Αλιβερίου-Κάδμος 37-39

 

ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ:

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ & ΚΑΔΜΟΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 Απόλλων Χαλκίδας 8 16 477-224 8-0
2 Κάδμος 8 14 398-314 6-2
3 Αστ. Αλιβερίου 8 12 329-352 4-4
4 ΓΑΣ Βασιλικού 8 10 326-430 2-6
5 Αίας Αλιβερίου 8 7 287-497 0-8
  • Ο Αίας Αλιβερίου έχει -1 βαθμό από την περίοδο 2022-23.

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Παπαστεφανή (ΓΑΣ Βασιλικού) 148
  2. Παπαγεωργίου (Αίας Αλιβερίου) 94
  3. Σκούμα (Κάδμος) 88
  4. Πέππα Α. (Αστέρας Αλιβερίου) 84
  5. Τσομπανοπούλου (Κάδμος) 77
  6. Λούκου (Αστέρας Αλιβερίου) 77
  7. Σαμαντά (Απόλλων Χαλκίδας) 74
  8. Λαμπάκη (Απόλλων Χαλκίδας) 74
  9. Ροκκάκη Π. (ΓΑΣ Βασιλικού) 71
  10. Καπουρίτη (Απόλλων Χαλκίδας) 69
  11. Λάρη Κ. (Αστέρας Αλιβερίου) 69
  12. Κακαρά (Απόλλων Χαλκίδας) 68
  13. Μπόβαλη (Κάδμος) 68
  14. Ανδρούτσου (Απόλλων Χαλκίδας) 63
  15. Λάμπρου (Αίας Αλιβερίου) 58
  16. Γεωργούση (Κάδμος) 58
  17. Μαργαρίτη (Κάδμος) 43
  18. Μουρατίδη Ε. (Απόλλων Χαλκίδας) 41
  19. Πέππα Σ. (Αστέρας Αλιβερίου) 36
  20. Χουλιαρά Δ. (Απόλλων Χαλκίδας) 34
  21. Κουρνιάτη (Αίας Αλιβερίου) 34
  22. Κολυβά (ΓΑΣ Βασιλικού) 32
  23. Γουργιώτη (ΓΑΣ Βασιλικού) 31
  24. Σκανδάλη (Αστέρας Αλιβερίου) 27
  25. Ζωντού (Αίας Αλιβερίου) 27

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Παπαστεφανή (ΓΑΣ Βασιλικού) 7
  2. Παπαγεωργίου (Αίας Αλιβερίου) 7
  3. Κακαρά (Απόλλων Χαλκίδας) 5
  4. Πέππα Α. (Αστέρας Αλιβερίου) 4
  5. Κωνσταντάγγα Κ. (Αίας Αλιβερίου) 3
  6. Κουρνιάτη (Αίας Αλιβερίου) 3
  7. Λάμπρου (Αίας Αλιβερίου) 3
  8. Καπουρίτη Δ. (Απόλλων Χαλκίδας) 2
  9. Λαμπάκη (Απόλλων Χαλκίδας) 2
  10. Τσομπανοπούλου (Κάδμος) 2
  11. Μπόβαλη (Καδμος) 2
  12. Ροκκάκη Π. (ΓΑΣ Βασιλικού) 2
  13. Σκανδάλη (Αστέρας Αλιβερίου) 2
  14. Μαγκούτα (Απόλλων Χαλκίδας) 1
  15. Ανδρούτσου (Απόλλων Χαλκίδας) 1
  16. Χουλιαρά Δ. (Απόλλων Χαλκίδας) 1
  17. Μουρατίδη Ε. (Απόλλων Χαλκίδας) 1
  18. Σκούμα (Κάδμος) 1
  19. Γεωργούση (Κάδμος) 1
  20. Φίλη (Κάδμος) 1
  21. Λάρη Κ. (Αστέρας Αλιβερίου) 1
  22. Μουλκιαρώτη (ΓΑΣ Βασιλικού) 1

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (Εξ αναβολής αγώνες)

Επαμεινώνδας Λεύκτρων-Έσπερος Λαμίας 52-46

 

ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ:

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ & ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 Απόλλων Λιβαδειάς 8 15 459-310 7-1
2 Άρης Θήβας 8 14 435-332 6-2
3 Έσπερος Λαμίας 8 12 361-368 4-4
4 Επαμ. Λεύκτρων 8 10 326-427 2-6
5 Σύλλας 8 8 276-420 1-7
  • Ο Σύλλας έχει -1 βαθμό από την αγωνιστική περίοδο 2022-23.

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Ματθαίου (Απόλλων Λιβαδειάς) 189
  2. Κατσίνα (Άρης Θήβας) 169
  3. Υφαντή (Έσπερος Λαμίας) 142
  4. Κοϊτσάνου (Απόλλων Λιβαδειάς) 129
  5. Ρόκα Σ. (Επαμεινώνδας Λεύκτρων) 94
  6. Καλπούζου (Άρης Θήβας) 92
  7. Καλτσά (Έσπερος Λαμίας) 88
  8. Καρέλη (Επαμεινώνδας Λεύκτρων) 84
  9. Ρόκα Α. (Επαμεινώνδας Λεύκτρων) 80
  10. Παπακοσμά (Σύλλας) 62
  11. Καπελλαρή (Σύλλας) 62
  12. Τσαρούχα (Άρης Θήβας) 50
  13. Πελώνη (Άρης Θήβας) 47
  14. Τάσιου (Απόλλων Λιβαδειάς) 44
  15. Σπανού (Σύλλας) 39
  16. Φούντα (Έσπερος Λαμίας) 35
  17. Γρεβενιώτη (Άρης Θήβας) 33
  18. Τσαχτσίρη (Επαμεινώνδας Λεύκτρων) 33
  19. Αναγνωστοπούλου (Έσπερος Λαμίας) 31
  20. Λούμη (Σύλλας) 30
  21. Καναπίτσα (Έσπερος Λαμίας) 28
  22. Δελή (Απόλλων Λιβαδειάς) 26
  23. Καντά (Απόλλων Λιβαδειάς) 24
  24. Μέρμηγκα (Απόλλων Λιβαδειάς) 24
  25. Λούβαρη (Έσπερος Λαμίας) 24

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Καλτσά (Έσπερος Λαμίας) 11
  2. Κατσίνα (Άρης Θήβας) 8
  3. Καρέλη (Επαμεινώνδας Λεύκτρων) 7
  4. Γρεβενιώτη (Άρης Θήβας) 6
  5. Παπακοσμά (Σύλλας) 6
  6. Κοϊτσάνου (Απόλλων Λιβαδειάς) 5
  7. Σιμώνη (Επαμεινώνδας Λεύκτρων) 5
  8. Υφαντή (Έσπερος Λαμίας) 4
  9. Ρόκα Σ.Ε. (Επαμεινώνδας Λεύκτρων) 4
  10. Ματθαίου (Απόλλων Λιβαδειάς) 3
  11. Καντά (Απόλλων Λιβαδειάς) 2
  12. Φούντα (Έσπερος Λαμίας) 2
  13. Αναγνωστοπούλου (Έσπερος Λαμίας) 2
  14. Κοντογιάννη (Σύλλας) 2
  15. Καναπίτσα (Έσπερος Λαμίας) 1
  16. Λούβαρη (Έσπερος Λαμίας) 1
  17. Σπανού (Σύλλας) 1
  18. Μποροδήμου (Σύλλας) 1
  19. Πελώνη (Άρης Θήβας) 1
  20. Καλπούζου (Άρης Θήβας) 1
  21. Ρόκα Α. (Επαμεινώνδας Λεύκτρων) 1

Σχετικά άρθρα

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (24-27/2)

pannikolaou

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ: Βαθμολογία & σκόρερς (3η αγωνιστική-17/2)

pannikolaou

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων των ομάδων της ΕΣΚΑΣΕ (18/2). Σε ποια γυμναστήρια μπορείτε να πάτε

pannikolaou