ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ: Βαθμολογία & σκόρερς (4η αγωνιστική 24-25/2)

Με τη διεξαγωγή της 4ης αγωνιστικής συνεχίστηκε η β’ φάση του πρωταθλήματος κορασίδων, με τους Απόλλωνα Χαλκίδας και Κάδμο να είναι οι μόνες αήττητες ομάδες.

Δείτε παρακάτω αποτελέσματαβαθμολογίες και σκόρερς μετά την 4η αγωνιστική:

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (4η)

Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Βασιλικού 66-55

Απόλλων Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης 89-36

Αίας Αλιβερίου-Άρης Θήβας 43-41

Ρεπό: Κάδμος

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (5η 9-10/3)

ΓΑΣ Βασιλικού-Απόλλων Χαλκίδας

Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Κάδμος

Άρης Θήβας-Απόλλων Λιβαδειάς

Ρεπό: Αίας Αλιβερίου

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 Απόλλων Λιβ. 4 6 176-274 2-2
2 Α.Ε.Ν. Αρτάκης 4 6 249-217 2-2
3 Αίας Αλιβερίου 4 5 141-262 1-3
4 Απόλλων Χαλκ. 2 4 199-64 2-0
5 Κάδμος 2 4 168-45 2-0
6 ΓΑΣ Βασιλικού 3 4 134-137 1-2
7 Άρης Θήβας 3 4 125-173 1-2

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Ματθαίου (Απόλλων Λιβαδειάς) 90
  2. Γκάνη (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 75
  3. Δάγκουλα (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 67
  4. Λάμπρου (Αίας Αλιβερίου) 59
  5. Λούκου (ΓΑΣ Βασιλικού) 53
  6. Κατρακάζου Μ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 50
  7. Τάσιου (Απόλλων Λιβαδειάς) 45
  8. Κακαρά (Απόλλων Χαλκίδας) 39
  9. Ροκκάκη Π. (ΓΑΣ Βασιλικού) 38
  10. Σκούμα (Κάδμος) 37
  11. Μουρατίδη Ε. (Απόλλων Χαλκίδας) 33
  12. Πελώνη (Άρης Θήβας) 33
  13. Κουρνιάτη (Αίας Αλιβερίου) 31
  14. Γουργιώτη (ΓΑΣ Βασιλικού) 30
  15. Παπαστεφανή (Απόλλων Χαλκίδας) 29
  16. Γεωργούση (Κάδμος) 28
  17. Γρεβενιώτη (Άρης Θήβας) 28
  18. Τσαρούχα (Άρης Θήβας) 28
  19. Μπάκα (Άρης Θήβας) 28
  20. Γκλιάτη (Απόλλων Χαλκίδας) 24

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Ροκκάκη Π. (ΓΑΣ Βασιλικού) 4
  2. Παπαστεφανή (Απόλλων Χαλκίδας) 2
  3. Γκάνη (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 2
  4. Γρεβενιώτη (Άρης Θήβας) 2
  5. Τσομπανοπούλου (Κάδμος) 1
  6. Γεωργούση (Κάδμος) 1
  7. Μαγκούτα (Απόλλων Χαλκίδας) 1
  8. Σαμαντά (Απόλλων Χαλκίδας) 1
  9. Παπαγεωργίου (Απόλλων Χαλκίδας) 1
  10. Γκλιάτη (Απόλλων Χαλκίδας) 1
  11. Ματθαίου (Απόλλων Λιβαδειάς) 1
  12. Οικονομίδη (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 1
  13. Λαλανίτη (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 1
  14. Κατρακάζου Αικ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 1
  15. Μπάνου (Αίας Αλιβερίου) 1
  16. Μίχου (ΓΑΣ Βασιλικού) 1

Σχετικά άρθρα

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (20-21 Απριλίου)

pannikolaou

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (20-21/4)

pannikolaou

Γυναικείο μπάσκετ: Απόλλων Χαλκίδας και…Στερεάς Ελλάδας!

pannikolaou