B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (16-21/2)

Με αγωνιστική δράση σε όλες τις κατηγορίες, καθώς μετά από μια εβδομάδα ξεκινάει και πάλι η Α’ ΕΣΚΑΣΕ, συνεχίζονται τα τοπικά πρωταθλήματα το τριήμερο 16-18 Φεβρουαρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Τελεθριακός

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Πρωτέας Σχηματαρίου

16:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Τελεθριακός

17:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας Απόλλων Χαλκίδας-Απόλλων Λιβαδειάς

17:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Γ.Σ. Ιτέας

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Κάδμος

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Βασιλικού Ληλάντιο-Αστέρας Αλιβερίου

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Α.Ε.Ν. Αρτάκης

19:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΓΕ Χαλκίδας Β’

20:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Έσπερος Λαμίας

19:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ 

17:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Απόλλων Λιβαδειάς

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

15:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΑΓΕ Χαλκίδας

15:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Εθνικός Λιβαδειάς

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων

16:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)

17:30 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-ΓΑΣ Βασιλικού

19:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Αίαντας Αυλίδας

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Γ.Σ. Θήβας

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-ΓΑΣ Βασιλικού

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-ΧΒΑ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Φάλαρα

14:00 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-Ακαδημία Ιστιαίας

16:00 Κλειστό Αντικύρων Μεδεών-Άτλας Καρπενησίου

20:00 Κλειστό Λαμίας Άρης Βελουχιώτης-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ

12:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Κάδμος

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Κονίστρες

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Πειραϊκής Ληλάντιο-ΑΓΕ Χαλκίδας Α’

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Μαλεσίνα

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Πρωτέας Σχηματαρίου

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Άρης Αμφίκλειας

15:30 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Εθνικός Λιβαδειάς

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Σύλλας

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

18:00 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-Κάδμος

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 

16:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΓΑΣ Άμφισσας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Αλίαρτος

 

U-12 ΜΙΝΙ BASKET ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 

12:30 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Ερμής Σχηματαρίου

 

ΤΡΙΤΗ 20 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

20:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Πρωτέας Σχηματαρίου

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 21 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

20:30 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Λοκρός

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ

20:15 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Κάδμος

 

ΠΕΜΠΤΗ 22 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

Σχετικά άρθρα

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ: Πρωτέας Σχηματαρίου-Αίας Αλιβερίου 69-55

pannikolaou

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Β’ ΦΑΣΗ-Τελικός): Τα πήρε όλα! Κάδμος-Απόλλων Χαλκίδας 40-54

pannikolaou

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ: ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΠΑΠΕΛ 67-36

pannikolaou