B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (2-3/3)

Με αγώνες σε όλες τις κατηγορίες και με ένα τελικό στην κατηγορία Νεανίδων, συνεχίζονται τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ στις 2-3 Μαρτίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:

ΣΑΒΒΑΤΟ 2 ΜΑΡΤΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Κάδμος

13:15 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Γ.Σ. Ιτέας

15:30 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Τελεθριακός

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Απόλλων Λιβαδειάς

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Λοκρός

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Ληλάντιο

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αμάρυνθος-Γ.Σ. Αυλίδας

17:30 Κλειστό Κανήθου Αίολος Χαλκίδας-Α.Σ. Καρυστίας

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Λαμίας Φάλαρα-Άρης Βελουχιώτης

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας Α’-Απόλλων Χαλκίδας

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (ΤΕΛΙΚΟΣ)

15:30 Κλειστό Θήβας Απόλλων Χαλκίδας-Απόλλων Λιβαδειάς

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

13:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Ακαδημία Ιστιαίας

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου Α.Ε.Ν. Αρτάκης

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Μαλεσίνα

19:00 Κλειστό Λιβαδειάς Εθνικός Λιβαδειάς-Αλίαρτος

 

U-14  ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

17:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Κάδμος

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΓΕ Χαλκίδας

 

JAMBOREEE MINI BASKET

09:00 Κλειστό Πειραϊκής Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΓΑΣ Βασιλικού

10:00 Κλειστό Πειραϊκής Αστέρας Αλιβερίου-Απόλλων Χαλκίδας

11:00 Κλειστό Πειραϊκής Διαγωνισμοί Ελεύθερων βολών & τριπόντων

12:00 Κλειστό Πειραϊκής Αίας Αλιβερίου-Ερμής Σχηματαρίου

13:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΜΑΡΤΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αίαντας Αυλίδας

18:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Κονίστρες

19:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΠΑΠΕΛ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Μπούκαλη

17:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Μαλεσίνα

18:30 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας

19:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Μώλος

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Φιλαθλητικός

17:00 Κλειστό Αυλίδας Ερέτρια-Α.Ο. Κύμης

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Μεδεών

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Μαυρομάτι

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Αίας Αλιβερίου

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Σύλλας

14:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Κάδμος

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Πρωτέας Λαμίας

16:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΓΕ Χαλκίδας-Κονίστρες

 

U-12  ΑΓΟΡΙΩΝ

10:30 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Πρωτέας Λαμίας

Σχετικά άρθρα

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Μια στροφή πριν το τέλος! (21η αγωνιστική)

pannikolaou

10 χρόνια χωρίς τον Γιώργο Τσομάκα…

pannikolaou

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων των ομάδων της ΕΣΚΑΣΕ (13/4). Σε ποια γυμναστήρια μπορείτε να πάτε

pannikolaou