B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (9-11 Φεβρουαρίου)

Αγωνιστική δράση με τη διεξαγωγή του final-4 του κυπέλλου ΕΣΚΑΣΕ, με αγώνες στους δύο ομίλους της Β’ κατηγορίας, αλλά και στα πρωταθλήματα υποδομής, συνεχίζονται οι αγωνιστικές υποχρεώσεις στα τοπικά πρωταθλήματα το τριήμερο 9-11 Φεβρουαρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 9 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΣΕ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κάδμος-Πρωτέας Σχηματαρίου (Σπυρόπουλος-Τσάλας Γ.)

20:00 Κλειστό Λιβαδειάς Γ.Σ. Ιτέας-ΠΑΠΕΛ (Καραμπιτσάκος-Ζαφείρη)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Κονίστρες (Χαϊνά-Γιαπλές)

20:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΓΑΣ Βασιλικού (Διαιτητές ΕΣΚΑ)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας (Πατάγιας-Ραμιώτης)

20:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Μαλεσίνα (Κοτσιμπός-Πανουργιά)

20:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-ΑΠΣ Λαμίας (Ζαφείρη-Ντάνος)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΩΣΕΩΝ ΑΓΟΡΙΩΝ 

13:30 Κλειστό Βασιλικού ΕΣΚΑΣΕ (U-15)-ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ/ΕΣΚΑΚ (U-15) (Καλαπόδης-Γκογκορώσης)

15:30 Κλειστό Βασιλικού ΕΣΚΑΣΕ (U-16)-ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ/ΕΣΚΑΚ (U-16) (Καλαπόδης-Γκαράς)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΩΣΕΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

14:30 Κλειστό Κανήθου  ΕΣΚΑΣΕ-ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ/ΕΣΚΑΚ (Μαμασούκα-Γιαπλές)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ 

19:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Άρης Θήβας (Τσάλας Ι.-Αρτσίτας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς Εθνικός Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) (Κόλα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Σύλλας (Πατάγιας-Ραμιώτης) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

14:15 Κλειστό Λιβαδειάς Εθνικός Λιβαδειάς-Απόλλων Λιβαδειάς (Κόλα)

 

U-13 ΑΓΟΡΙΩΝ 

15:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Άρης Αμφίκλειας (Γερονικολός-Χριστοδούλου)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΧΒΑ (Γκογκορώσης)

17:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Μυτιληνάκης)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Χατζής)

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 

13:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-ΑΓΕ Χαλκίδας (Χαϊνά)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΣΕ ΤΕΛΙΚΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Νικητής Κάδμος/Πρωτέας-Νικητής Γ.Σ. Ιτέας-ΠΑΠΕΛ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Βασιλικού Ληλάντιο-Αίαντας Αυλίδας (Διαιτητές ΕΣΚΑ)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Μώλος (Γερονικολός-Καλαπόδης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αμάρυνθος-Φιλαθλητικός (Χατζής-Μυτιληνάκης)

16:00 Κλειστό Κανήθου Αίολος Χαλκίδας-Ερέτρια (Μαμασούκα-Γαϊτανάρος)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Α.Ο. Κύμης (Χατζής-Μυτιληνάκης)

19:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Γ.Σ. Αυλίδας (Μαμασούκα-Αρτσίτας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Άρης Βελουχιώτης (Γκαράς-Αποστόλου Αντ.)

14:30 Κλειστό Λαμίας Φάλαρα-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) (Ραμιώτης-Πανουργιά)

16:00 Καρπενησίου Πανευρυτανική-Μεδεών (Χουσιάδας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Γ.Σ. Ιτέας (Ντάνος-Χριστοδούλου)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ 

13:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Κάδμος (Ντάνος-Χριστοδούλου)

17:30 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Άρης Θήβας (Αρτσίτας-Αποστόλου Αντ.) ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ

17:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αίας Αλιβερίου (Διαιτητές ΕΣΚΑ)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

18:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Μαυρομάτι (Καλαπόδης)

 

U-13 ΑΓΟΡΙΩΝ 

15:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας Α’-ΑΓΕ Χαλκίδας(Χατζησωτηρίου)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 14 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:15 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Κονίστρες

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Α.Σ. Καρυστίας

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Τελεθριακός

Σχετικά άρθρα

ΑΕΕΠ Χαλκίδας: Στο προπονητικό τιμ και ο Δημήτρης Μακρύγιαννης!

pannikolaou

Εφήβων: Ελλάδα-Τουρκία 90-60. Έκανε το 2/2 με συμμετοχή του Χαντζή!

pannikolaou

Επίσημα στον ΠΑΟΚ ο Νίκος Περσίδης!

pannikolaou