B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Α2 Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β' ΕΘΝΙΚΗ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων των ομάδων της ΕΣΚΑΣΕ (17/2). Σε ποια γυμναστήρια μπορείτε να πάτε

Αγωνιστική δράση με συνολικά 20 αγώνες για τις ομάδες της ΕΣΚΑΣΕ στο σημερινό πρόγραμμα αγώνων, με αρκετές επιλογές για όσους θελήσουν να παρακολουθήσουν αγώνες από κοντά.

Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

Α2 ELITE LEAGUE 

16:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος My ΚΤΕΟ Λαμίας-Μίλων (Θεονάς-Σκανδαλάκης-Ξυλάς)

 

Β’ ΕΘΝΙΚΗ 

17:00 Κλειστό Τρικάλων Τρίκαλα-Εθνικός Λιβαδειάς (Λόρτος-Σαρακενίδης-Ντόντης)

 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Ζαφείρη-Ζάχος)

16:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Τελεθριακός (Χαϊνά-Χριστοδούλου)

17:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας Απόλλων Χαλκίδας-Απόλλων Λιβαδειάς (Νικολιάς-Ντάνος)

17:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Γ.Σ. Ιτέας (Σπυρόπουλος-Μαμασούκα)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Κάδμος (Τσάλας Ι.-Γιαπλές)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Βασιλικού Ληλάντιο-Αστέρας Αλιβερίου (Χατζής-Μασλατζίδης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Γκογκορώσης-Γκάνης)

19:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΓΕ Χαλκίδας Β’ (Νικολιάς-Ντάνος)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Μυτιληνάκης-Γκαράς) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Έσπερος Λαμίας (Ζαφείρη-Ζάχος)

19:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας (Πατάγιας-Πανουργιά)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ 

17:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Απόλλων Λιβαδειάς (Αρτσίτας-Γαϊτανάρος)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

15:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΑΓΕ Χαλκίδας (Γαϊτανάρος)

15:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Εθνικός Λιβαδειάς (Κόλα)

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων (Γκαράς)

16:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) (Γερονικολός)

17:30 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-ΓΑΣ Βασιλικού (Γκαράς)

19:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Αίαντας Αυλίδας (Γερονικολός)

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Γ.Σ. Θήβας (Γκογκορώσης)

Σχετικά άρθρα

Σχολικοί: Τεράστια επιτυχία, πέρασε στο final-4! 2ο ΓΕΛ Χαλκίδας-4ο ΓΕΛ Κέρκυρας 71-63

pannikolaou

A2 Elite League Playoffs: Στο τσακ! Ελευθερούπολη-Ερμής Σχηματαρίου 71-69

pannikolaou

Σχολικοί: Πρόκριση στην παράταση, ένα βήμα από το Final-4! 3ο ΓΕΛ Ηρακλείου Κρήτης-2ο ΓΕΛ Χαλκίδας 73-81

pannikolaou