B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Α2 Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ Β' ΕΘΝΙΚΗ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΜΙΚΤΕΣ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων των ομάδων της ΕΣΚΑΣΕ (24/2). Σε ποια γυμναστήρια μπορείτε να πάτε

Αγωνιστική δράση με συνολικά 22 αγώνες για τις ομάδες της ΕΣΚΑΣΕ στο σημερινό πρόγραμμα αγώνων, με αρκετές επιλογές για όσους θελήσουν να παρακολουθήσουν αγώνες από κοντά.

Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Α2 ELITE LEAGUE

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Ψυχικό (Χατζημπαλίδης-Ταρενίδης-Γερακίνης)

17:00 Κλειστό Μεσολογγίου Χαρίλαος Τρικούπης-Έσπερος My ΚΤΕΟ Λαμίας (Μαρινάκης-Καρπάνος-Τεφτίκης Σωτ.)

 

Β’ ΕΘΝΙΚΗ

17:00 Κλειστό Διστόμου Εθνικός Λιβαδειάς-Πρωτέας Γρεβενών (Ραχιώτης-Τούσης-Πολάτογλου)

 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ 

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Πρωτέας Σχηματαρίου (Σπυρόπουλος-Γιαπλές)

16:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Α.Ε. Καρύστου (Ντάνος-Μαμασούκα)

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Απόλλων Χαλκίδας (Τσάλας Ι.-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-ΓΑΣ Άμφισσας (Καραμπιτσάκος-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Άρης Θήβας (Χαϊνά-Χατζής)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Αλίαρτος (Κοτσιμπός-Χουσιάδας)

20:30 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Άρης Αμφίκλειας (Ζάχος-Πανουργιά)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Αμάρυνθος (Καλαπόδης-Γκογκορώσης)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο. Κύμης-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Αρτσίτας-Ρομπόκας) ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ Α’ ΦΑΣΗ

17:30 Κλειστό Κανήθου Ληλάντιο-ΧΒΑ (Νικολιάς-Γκάνης)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΩΣΕΩΝ ΑΓΟΡΙΩΝ 

16:15 Κλειστό Κερατέας ΕΚΑΣΚ/ΕΣΚΚ-ΕΣΚΑΣΕ (U-15)

18:00 Κλειστό Κερατέας ΕΚΑΣΚ/ΕΣΚΚ-ΕΣΚΑΣΕ (U-16)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΩΣΕΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

18:45 Κλειστό Αμαρουσίου ΕΚΑΣΚ/ΕΣΚΚ-ΕΣΚΑΣΕ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

15:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Μυτιληνάκης)

19:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Ερμής Σχηματαρίου (Μυτιληνάκης)

 

U-13 ΑΓΟΡΙΩΝ

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Μπούκαλη (Ραμιώτης)

14:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Άρης Θήβας (Κόλα)

15:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-ΧΒΑ (Γκαράς)

17:30 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Β’ (Αποστόλου Αντ.)

Σχετικά άρθρα

Β’ ΕΘΝΙΚΗ Playoffs: Ήττα καταστροφή! Εθνικός Λιβαδειάς-Νήαρ Ήστ 78-81

pannikolaou

A2 Elite League Play out: Ζωντανός για την παραμονή! Έσπερος My ΚΤΕΟ Λαμίας-Ψυχικό 71-70

pannikolaou

FunBasket Festival: Μεγάλη συμμετοχή στη Χαλκίδα! (pics)

pannikolaou