ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ: Βαθμολογία & σκόρερς (6η αγωνιστική 23-24/3)

Με τη διεξαγωγή της 6ης αγωνιστικής συνεχίστηκε η β’ φάση του πρωταθλήματος κορασίδων και ενώ απομένει μια ακόμα αγωνιστική και ορισμένοι εξ αναβολής αγώνες μεταξύ των οποίων και το ντέρμπι Κάδμος-Απόλλων Χαλκίδας που θα κρίνει τον τίτλο του πρωταθλητή.

Δείτε παρακάτω αποτελέσματαβαθμολογίες και σκόρερς μετά την 6η αγωνιστική:

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (6η)

Κάδμος-ΓΑΣ Βασιλικού 55-46

Απόλλων Χαλκίδας-Άρης Θήβας 20-0 α.α.

Απόλλων Λιβαδειάς-Αίας Αλιβερίου (31/3)

Ρεπό: Α.Ε.Ν. Αρτάκης

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7η 6-7/4)

ΓΑΣ Βασιλικού-Α.Ε.Ν. Αρτάκης

Άρης Θήβας-Κάδμος

Αίας Αλιβερίου-Απόλλων Χαλκίδας

Ρεπό: Απόλλων Λιβαδειάς

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 Απόλλων Χαλκ. 4 8 298-92 4-0
2 Κάδμος 4 8 288-123 4-0
3 Απόλλων Λιβαδειάς 5 8 260-320 3-2
4 Α.Ε.Ν. Αρτάκης 5 7 281-282 2-3
5 ΓΑΣ Βασιλικού 5 6 208-271 1-4
6 Αίας Αλιβερίου 4 5 141-262 1-3
7 Άρης Θήβας 5 5 171-277 1-4
  • Ο Άρης Θήβας έχει ένα μηδενισμό. 

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Ματθαίου (Απόλλων Λιβαδειάς) 142
  2. Γκάνη (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 80
  3. Δάγκουλα (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 78
  4. Λούκου (ΓΑΣ Βασιλικού) 76
  5. Τάσιου (Απόλλων Λιβαδειάς) 62
  6. Γεωργούση (Κάδμος) 62
  7. Ροκκάκη Π. (ΓΑΣ Βασιλικού) 59
  8. Λάμπρου (Αίας Αλιβερίου) 59
  9. Κακαρά (Απόλλων Χαλκίδας) 57
  10. Κατρακάζου Μ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 54
  11. Σκούμα (Κάδμος) 50
  12. Παπαστεφανή (Απόλλων Χαλκίδας) 48
  13. Τσαρούχα (Άρης Θήβας) 46
  14. Πελώνη (Άρης Θήβας) 45
  15. Τσομπανοπούλου (Κάδμος) 42
  16. Μουρατίδη Ε. (Απόλλων Χαλκίδας) 38
  17. Γουργιώτη (ΓΑΣ Βασιλικού) 35
  18. Ζαντζά (Κάδμος) 32
  19. Παπαγεωργίου (Απόλλων Χαλκίδας) 31
  20. Κουρνιάτη (Αίας Αλιβερίου) 31
  21. Μαργαρίτη (Κάδμος) 30
  22. Γρεβενιώτη (Άρης Θήβας) 28
  23. Μπάκα (Άρης Θήβας) 28
  24. Γκλιάτη (Απόλλων Χαλκίδας) 24
  25. Καπουρίτη Α. (Απόλλων Χαλκίδας) 24
  26. Τσικνή (Απόλλων Λιβαδειάς) 24

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Ροκκάκη Π. (ΓΑΣ Βασιλικού) 7
  2. Παπαστεφανή (Απόλλων Χαλκίδας) 3
  3. Παπαγεωργίου (Απόλλων Χαλκίδας) 3
  4. Γεωργούση (Κάδμος) 3
  5. Μίχου (ΓΑΣ Βασιλικού) 3
  6. Γκάνη (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 2
  7. Γρεβενιώτη (Άρης Θήβας) 2
  8. Τσομπανοπούλου (Κάδμος) 2
  9. Μαγκούτα (Απόλλων Χαλκίδας) 2
  10. Σαμαντά (Απόλλων Χαλκίδας) 2
  11. Ματθαίου (Απόλλων Λιβαδειάς) 2
  12. Γκλιάτη (Απόλλων Χαλκίδας) 1
  13. Οικονομίδη (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 1
  14. Λαλανίτη (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 1
  15. Κατρακάζου Αικ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 1
  16. Λασπά (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 1
  17. Μπάνου (Αίας Αλιβερίου) 1

Σχετικά άρθρα

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων των ομάδων της ΕΣΚΑΣΕ (13/4). Σε ποια γυμναστήρια μπορείτε να πάτε

pannikolaou

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (13-17 Απριλίου)

pannikolaou

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (11-14/4)

pannikolaou