B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (8-10/3)

Πλήρη αγωνιστική δράση με αναμετρήσεις σε όλες τις κατηγορίες το τριήμερο 8-10 Μαρτίου, μια εβδομάδα πριν τη διακοπή των περισσότερων πρωταθλημάτων λόγω της τελευταίας Κυριακής της Αποκριάς.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8 ΜΑΡΤΙΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

20:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Μαυρομάτι ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 9 ΜΑΡΤΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

14:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Σύλλας

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Α.Ε. Καρύστου

18:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Άρης Θήβας

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Πρωτέας Σχηματαρίου

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-ΓΑΣ Άμφισσας

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

20:00 Κλειστό Βασιλικού Ληλάντιο-ΧΒΑ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Πρωτέας Λαμίας

19:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Άρης Αμφίκλειας

20:00 Κλειστό Μώλου Μώλος-ΑΠΣ Λαμίας

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Αμάρυνθος

20:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Αίολος Χαλκίδας

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ

17:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Απόλλων Χαλκίδας

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Λοκρός

15:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Μπούκαλη ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

18:00 Κλειστό Εθνικός Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)

 

U-13 ΑΓΟΡΙΩΝ

12:30 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Ακαδημία Ιστιαίας

15:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Γ.Σ. Στύρων

16:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-ΓΑΣ Άμφισσας

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 

11:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΓΕ Χαλκίδας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΜΑΡΤΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Κονίστρες

20:30 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-ΓΑΣ Βασιλικού

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Αναγέννηση Λαμίας

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Γ.Σ. Στύρων

18:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας Φιλαθλητικός Χαλκίδας-Ερέτρια

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Ακαδημία Ιστιαίας

16:00 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-Άρης Βελουχιώτης

16:30 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Φάλαρα

19:00 Κλειστό Αντικύρων Μεδεών-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΦΑΣΗ 

16:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου

17:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Έσπερος Λαμίας

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Άρης Θήβας

19:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Εθνικός Λιβαδειάς

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Γ.Σ. Ιτέας

16:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Απόλλων Λιβαδειάς

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ

14:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Απόλλων Λιβαδειάς

18:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Κάδμος

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ 

13:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Πρωτέας Λαμίας

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Α.Σ. Καρυστίας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

12:30 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Ακαδημία Ιστιαίας

 

U-12 ΑΓΟΡΙΩΝ 

12:00 Κλειστό Μαυροματίου Γ.Σ. Θήβας-Λοκρός

Σχετικά άρθρα

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Αναβλήθηκε το Σύλλας-ΓΑΣ Άμφισσας λόγω απαγορευτικού απόπλου

pannikolaou

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων των ομάδων της ΕΣΚΑΣΕ (20/4). Σε ποια γυμναστήρια μπορείτε να πάτε

pannikolaou

Συγχαρητήρια Α.Ε. Καρύστου στο 2ο ΓΕΛ Χαλκίδας

pannikolaou