B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (8-10 Μαρτίου)

Πλήρη αγωνιστική δράση το τριήμερο 8-10 Μαρτίου, με αγώνες σε όλες τις κατηγορίες ανδρών αλλά και στα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων και οι διαιτητές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8 ΜΑΡΤΙΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

20:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Μαυρομάτι (Γκογκορώσης) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 9 ΜΑΡΤΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

14:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Σύλλας (Τσάλας Ι.-Μαμασούκα)

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Α.Ε. Καρύστου (Ζαφείρη-Ζάχος)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Άρης Θήβας (Ντάνος-Καλαπόδης)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Πρωτέας Σχηματαρίου (Σπυρόπουλος-Κοτσιμπός)

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-ΓΑΣ Άμφισσας (Χαϊνά-Νικολιάς)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Γκογκορώσης-Γιαπλές) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

20:00 Κλειστό Βασιλικού Ληλάντιο-ΧΒΑ (Αντωνιάδης-Ραπτογιάννης ΕΣΚΑ)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Πρωτέας Λαμίας (Ραμιώτης-Πανουργιά)

19:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Άρης Αμφίκλειας (Ραμιώτης-Πανουργιά)

20:00 Κλειστό Μώλου Μώλος-ΑΠΣ Λαμίας (Ζαφείρη-Γερονικολός)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Αμάρυνθος (Γκογκορώσης-Γαϊτανάρος)

20:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Αίολος Χαλκίδας (Γκαράς-Γιαπλές)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Καλαπόδης-Μυτιληνάκης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ

17:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Απόλλων Χαλκίδας (Γκαράς-Γκάνης)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Κοτσιμπός)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Λοκρός (Πατάγιας)

15:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Μπούκαλη (Γερονικολός) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

18:00 Κλειστό Εθνικός Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) (Κόλα)

 

U-13 ΑΓΟΡΙΩΝ

12:30 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Ακαδημία Ιστιαίας (Κόλα)

15:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Γ.Σ. Στύρων (Γκάνης)

16:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-ΓΑΣ Άμφισσας (Πατάγιας)

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 

11:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΓΕ Χαλκίδας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΜΑΡΤΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Κονίστρες (Καψιώχας-Ψύχος ΕΣΚΑ)

20:30 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-ΓΑΣ Βασιλικού (Σπυρόπουλος Σπ.-Αργυρούδης ΕΣΚΑ)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Αναγέννηση Λαμίας (Καραμπιτσάκος-Γερονικολός)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Γ.Σ. Στύρων (Καλαπόδης-Γκάνης)

18:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας Φιλαθλητικός Χαλκίδας-Ερέτρια (Μαμασούκα-Χατζησωτηρίου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Ακαδημία Ιστιαίας (Ζάχος-Πατάγιας)

16:00 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-Άρης Βελουχιώτης (Μαμασούκα-Καπάνταης)

16:30 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Φάλαρα (Ζάχος-Πατάγιας)

19:00 Κλειστό Αντικύρων Μεδεών-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) (Καραμπιτσάκος-Γερονικολός)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΦΑΣΗ 

16:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Γκαράς-Μυτιληνάκης)

17:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Έσπερος Λαμίας (Κοτσιμπός-Ραμιώτης)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Άρης Θήβας (Γκαράς-Μυτιληνάκης)

19:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Εθνικός Λιβαδειάς (Κοτσιμπός-Ραμιώτης)

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Γ.Σ. Ιτέας (Γκογκορώσης-Γαϊτανάρος)

16:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Απόλλων Λιβαδειάς (Ντάνος-Κόλα)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ

14:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Απόλλων Λιβαδειάς (Ντάνος-Κόλα)

18:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Κάδμος (Γκογκορώσης-Γαϊτανάρος)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ 

13:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Πρωτέας Λαμίας (Κοτσιμπός)

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Α.Σ. Καρυστίας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

12:30 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Ακαδημία Ιστιαίας (Ζάχος)

 

U-12 ΑΓΟΡΙΩΝ 

12:00 Κλειστό Μαυροματίου Γ.Σ. Θήβας-Λοκρός (Καπάνταης)

Σχετικά άρθρα

Σχολικοί: Τεράστια επιτυχία, πέρασε στο final-4! 2ο ΓΕΛ Χαλκίδας-4ο ΓΕΛ Κέρκυρας 71-63

pannikolaou

Συλλυπητήρια ΣΔΚΑΣΕ στη Μαρία Κάλφα για το θάνατο του πατέρα της

pannikolaou

A2 Elite League Playoffs: Στο τσακ! Ελευθερούπολη-Ερμής Σχηματαρίου 71-69

pannikolaou