B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (30 Μαρτίου-3 Απριλίου)

Με αγώνες σε όλα τις κατηγορίες, ανδρών και υποδομών, συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο 30-31 Μαρτίου, τα τοπικά πρωταθλήματα, όπου μεταξύ άλλων διεξάγεται η τελευταία αγωνιστική της Β’ ΕΣΚΑΣΕ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΜΑΡΤΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Κάδμος (Ντάνος-Πατάγιας)

16:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Σύλλας (Σπυρόπουλος-Γερονικολός)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Α.Ε. Καρύστου (Τσάλας Ι.-Αρτσίτας)

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-ΓΑΣ Άμφισσας (Χαϊνά-Τσάλας Γ.)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Πρωτέας Σχηματαρίου (Ζαφείρη-Ραμιώτης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Μπούκαλη (Κοτσιμπός-Χουσιάδας)

21:30 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Μώλος (Κοτσιμπός-Ζάχος)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Α.Σ. Καρυστίας (Γκάνης)

19:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-ΠΑΠΕΛ (Γιαπλές)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς Εθνικός Λιβαδειάς-Αναγέννηση Λαμίας (Μασλατζίδης)

17:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) (Αλεξίου)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

14:30 Κλειστό Λιβαδειάς Εθνικός Λιβαδειάς-Μαλεσίνα (Μασλατζίδης)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αίας Αλιβερίου (Χατζησωτηρίου)

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 

17:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΓΑΣ Βασιλικού (Αποστόλου Αντ.)

19:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-Ερμής Σχηματαρίου (Αποστόλου Αντ.)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 31 ΜΑΡΤΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Αστέρας Αλιβερίου (Διαιτητές ΕΣΚΑ)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Ληλάντιο (Καραμπιτσάκος-Μασλατζίδης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Αλίαρτος (Διαιτητές ΕΣΚΑ)

20:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Μαλεσίνα (Ζάχος-Πατάγιας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Φιλαθλητικός (Μυτιληνάκης-Αποστόλου Αντ.)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο. Κύμης-Αμάρυνθος (Αρτσίτας-Γαϊτανάρος)

19:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Ερέτρια (Αρτσίτας-Μυτιληνάκης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-Μεδεών (Μασλατζίδης-Καπάνταης)

14:00 Κλειστό Λαμίας Φάλαρα-Ακαδημία Ιστιαίας (Κοτσιμπός-Χουσιάδας)

14:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Άτλας Καρπενησίου (Ζάχος-Πατάγιας)

 

ΕΦΗΒΩΝ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ)

18:00 Κλειστό Αταλάντης ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Πρωτέας Λαμίας (Ντάνος-Ραμιώτης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Γ.Σ. Ιτέας (Κοτσιμπός-Χουσιάδας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ 

12:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Αίας Αλιβερίου (Γερονικολός)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Καλαμισδράκης)

16:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Αίαντας Αυλίδας (Καπάνταης)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Λοκρός (Ραμιώτης)

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΓΕ Χαλκίδας (Χατζησωτηρίου)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 3 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Πανευρυτανική (Ζάχος-Χουσιάδας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Καραμπιτσάκος-Γιαπλές)

Σχετικά άρθρα

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Playoffs: ΓΑΣ Βασιλικού-Άρης Αμφίκλειας (photo album)

pannikolaou

Γυναικείο μπάσκετ: Απόλλων Χαλκίδας και…Στερεάς Ελλάδας!

pannikolaou

Εφήβων: Back to back τίτλος για τον Πρωτέα Σχηματαρίου! Όλοι οι πρωταθλητές από το 1986

pannikolaou