ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (30/3-3/4)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών στα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ το Σαββατοκύριακο 30-31 Μαρτίου, με αγώνες σε όλες τις κατηγορίες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΜΑΡΤΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Κάδμος (Αλεξίου-Χριστόπουλος-Μασλατζίδου Κ.)

16:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Σύλλας (Νιάβης-Σακαρέλος-Δανυλοπούλου)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Α.Ε. Καρύστου (Γαβριήλ Ελ.-Παντελή-Τριανταφύλλου)

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-ΓΑΣ Άμφισσας (Μπάκα-Γκόλιας-Μπάκας)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Πρωτέας Σχηματαρίου (Νταλιάνη-Κάππας-Ντουρντουρέκας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Μπούκαλη (Γρύλλης-Δέδες-Γλωσσόπουλος)

21:30 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Μώλος (Καλαντζής-Δέδες-Αναγνώστου)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Α.Σ. Καρυστίας (Βελεσιώτη-Γαβριήλ Ελ.-Τριανταφύλλου)

19:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-ΠΑΠΕΛ (Θανασούλας-Πέτκοβα-Χανής)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς Εθνικός Λιβαδειάς-Αναγέννηση Λαμίας (Κάππας-Νταλιάνης-Κουρούλης)

17:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) (Καλαντζής-Γρύλλης-Λούβαρης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

14:30 Κλειστό Λιβαδειάς Εθνικός Λιβαδειάς-Μαλεσίνα (Μπεϊνάς-Κουρούλης)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αίας Αλιβερίου (Μαναβή-Χατζησωτηρίου)

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 

17:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΓΑΣ Βασιλικού (Μπακλαγής-Μασλατζίδης Κ.)

19:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-Ερμής Σχηματαρίου (Πετροπούλου-Μασλατζίδης Κ.)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 31 ΜΑΡΤΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Αστέρας Αλιβερίου (Βελεσιώτη-Τριανταφύλλου-Παντελή)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Ληλάντιο (Πέτκοβα-Γεωργίου-Κατρακάζος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Αλίαρτος (Καλαντζής-Τσιμπρίκα-Αναγνώστου)

20:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Μαλεσίνα (Καλαντζής-Τσιμπρίκα-Δέδες)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Φιλαθλητικός (Σταμπέλου-Γεωργιάδου-Μασλατζίδης Κ.)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο. Κύμης-Αμάρυνθος (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

19:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Ερέτρια (Μπελιάς-Μέτσκα-Γαβριήλ Ειλ.)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-Μεδεών (Κατσιμίχα-Μπάκα-Μπάκας)

14:00 Κλειστό Λαμίας Φάλαρα-Ακαδημία Ιστιαίας (Μοσχόπουλος-Λούβαρης-Δέδες)

14:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Άτλας Καρπενησίου (Παπαδήμου-Αντωνίου-Παύλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ)

18:00 Κλειστό Αταλάντης ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Πρωτέας Λαμίας (Γλωσσόπουλος-Νιάβης-Κάζας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Γ.Σ. Ιτέας (Γρύλλης-Λούβαρης-Αναγνώστου)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ 

12:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Αίας Αλιβερίου (Καλλιώρας-Κουρούλης-Νταλιάνη)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

16:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Αίαντας Αυλίδας (Μπάκα-Γκόλιας-Μπάκας)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Λοκρός (Σωτήρχου-Γλωσσόπουλος-Κάζας)

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΓΕ Χαλκίδας (Γεωργίου-Χατζησωτηρίου)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 3 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Πανευρυτανική (Καλαντζής-Χαντζόπουλος-Γιαννόπουλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Νταντή-Χανής-Δανυλοπούλου)

 

 

Σχετικά άρθρα

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (13-17/4)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (6-8/4)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (23-26/3)

pannikolaou