B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Α2 Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ Β' ΕΘΝΙΚΗ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων των ομάδων της ΕΣΚΑΣΕ (9/3). Σε ποια γυμναστήρια μπορείτε να πάτε

Αγωνιστική δράση με συνολικά 24 αγώνες για τις ομάδες της ΕΣΚΑΣΕ στο σημερινό πρόγραμμα αγώνων, με αρκετές επιλογές για όσους θελήσουν να παρακολουθήσουν αγώνες από κοντά.

Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 9 ΜΑΡΤΙΟΥ

A2 ELITE LEAGUE

17:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος My ΚΤΕΟ Λαμίας-Κόροιβος Αμαλιάδας (Σπυρόπουλος Σπ.-Κονταράτος-Καψιώχας)

17:00 Κλειστό Λευκάδας Δόξα Λευκάδας-Ερμής Σχηματαρίου (Τσάνταλη-Συμεωνίδης-Αγραφιώτης Β.)

 

Β’ ΕΘΝΙΚΗ 

17:00 Κλειστό ”Γ. Μπουρούσης”  Γ.Σ. Σοφάδων-Εθνικός Λιβαδειάς-Γ.Σ. Σοφάδων (Λουλουδιάδης-Κοντογιάννης-Τσαρδούλιας Τ.)

 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

14:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Σύλλας (Τσάλας Ι.-Μαμασούκα)

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Α.Ε. Καρύστου (Ζαφείρη-Ζάχος)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Άρης Θήβας (Ντάνος-Καλαπόδης)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Πρωτέας Σχηματαρίου (Σπυρόπουλος-Κοτσιμπός)

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-ΓΑΣ Άμφισσας (Χαϊνά-Νικολιάς)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Γκογκορώσης-Γιαπλές) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

20:00 Κλειστό Βασιλικού Ληλάντιο-ΧΒΑ (Αντωνιάδης-Ραπτογιάννης ΕΣΚΑ)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Πρωτέας Λαμίας (Ραμιώτης-Πανουργιά)

19:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Άρης Αμφίκλειας (Ραμιώτης-Πανουργιά)

20:00 Κλειστό Μώλου Μώλος-ΑΠΣ Λαμίας (Ζαφείρη-Γερονικολός)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Αμάρυνθος (Γκογκορώσης-Γαϊτανάρος)

20:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Αίολος Χαλκίδας (Γκαράς-Γιαπλές)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Καλαπόδης-Μυτιληνάκης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ

17:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Απόλλων Χαλκίδας (Γκαράς-Γκάνης)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Κοτσιμπός)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Λοκρός (Πατάγιας)

15:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Μπούκαλη (Γερονικολός)  ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

18:00 Κλειστό Εθνικός Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) (Κόλα)

 

U-13 ΑΓΟΡΙΩΝ

12:30 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Ακαδημία Ιστιαίας (Κόλα)

15:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Γ.Σ. Στύρων (Γκάνης)

16:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-ΓΑΣ Άμφισσας (Πατάγιας)

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 

11:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΓΕ Χαλκίδας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Σχετικά άρθρα

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Playoffs: ΓΑΣ Βασιλικού-Άρης Αμφίκλειας (photo album)

pannikolaou

Γυναικείο μπάσκετ: Απόλλων Χαλκίδας και…Στερεάς Ελλάδας!

pannikolaou

Εφήβων: Back to back τίτλος για τον Πρωτέα Σχηματαρίου! Όλοι οι πρωταθλητές από το 1986

pannikolaou