B ΕΣΚΑΣΕ Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων των ομάδων της ΕΣΚΑΣΕ (10/3). Σε ποια γυμναστήρια μπορείτε να πάτε

Αγωνιστική δράση με συνολικά 21 αγώνες για τις ομάδες της ΕΣΚΑΣΕ στο σημερινό πρόγραμμα αγώνων, με αρκετές επιλογές για όσους θελήσουν να παρακολουθήσουν αγώνες από κοντά.

Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων και οι διαιτητές:

ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΜΑΡΤΙΟΥ 

ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Ολυμπιάδα Άσσου (Κούλης Κ.-Τσουρή)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Κονίστρες (Καψιώχας-Ψύχος ΕΣΚΑ)

20:30 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-ΓΑΣ Βασιλικού (Σπυρόπουλος Σπ.-Αργυρούδης ΕΣΚΑ)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Αναγέννηση Λαμίας (Καραμπιτσάκος-Γερονικολός)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Γ.Σ. Στύρων (Καλαπόδης-Γκάνης)

18:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας Φιλαθλητικός Χαλκίδας-Ερέτρια (Μαμασούκα-Χατζησωτηρίου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Ακαδημία Ιστιαίας (Ζάχος-Πατάγιας)

16:00 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-Άρης Βελουχιώτης (Μαμασούκα-Καπάνταης)

16:30 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Φάλαρα (Ζάχος-Πατάγιας)

19:00 Κλειστό Αντικύρων Μεδεών-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) (Καραμπιτσάκος-Γερονικολός)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΦΑΣΗ 

16:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Γκαράς-Μυτιληνάκης)

17:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Έσπερος Λαμίας (Κοτσιμπός-Πανουργιά)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Άρης Θήβας (Γκαράς-Μυτιληνάκης)

19:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Εθνικός Λιβαδειάς (Κοτσιμπός-Πανουργιά)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Γ.Σ. Ιτέας (Γκογκορώσης-Γαϊτανάρος)

16:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Απόλλων Λιβαδειάς (Ντάνος-Κόλα)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ

14:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Απόλλων Λιβαδειάς (Ντάνος-Κόλα)

18:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Κάδμος (Γκογκορώσης-Γαϊτανάρος)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ 

13:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Πρωτέας Λαμίας (Κοτσιμπός)

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Α.Σ. Καρυστίας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

12:30 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Ακαδημία Ιστιαίας (Ζάχος)

 

U-12 ΑΓΟΡΙΩΝ 

12:00 Κλειστό Μαυροματίου Γ.Σ. Θήβας-Λοκρός (Καπάνταης)

Σχετικά άρθρα

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Playoffs: ΓΑΣ Βασιλικού-Άρης Αμφίκλειας (photo album)

pannikolaou

Γυναικείο μπάσκετ: Απόλλων Χαλκίδας και…Στερεάς Ελλάδας!

pannikolaou

Εφήβων: Back to back τίτλος για τον Πρωτέα Σχηματαρίου! Όλοι οι πρωταθλητές από το 1986

pannikolaou