FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Α2 Β' ΕΘΝΙΚΗ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων των ομάδων της ΕΣΚΑΣΕ (23/3). Σε ποια γυμναστήρια μπορείτε να πάτε

Αγωνιστική δράση με συνολικά 17 αγώνες για τις ομάδες της ΕΣΚΑΣΕ στο σημερινό πρόγραμμα αγώνων, με αρκετές επιλογές για όσους θελήσουν να παρακολουθήσουν αγώνες από κοντά.

Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΜΑΡΤΙΟΥ

A2 ELITE LEAGUE

16:00 Κλειστό Παπάγου Παπάγου-Ερμής Σχηματαρίου (Μαρινάκης-Σπυρόπουλος-Αναστασίου)

16:00 Κλειστό Ψυχικού Ψυχικό-Έσπερος My ΚΤΕΟ Λαμίας (Μάνος-Χριστινάκης-Κατσαπρακάκης)

 

Β’ ΕΘΝΙΚΗ 

17:00 Κλειστό Διστόμου Εθνικός Λιβαδειάς-Αίολος Αγυιάς (Παπαδόπουλος Χρ.-Αντωνιάδης-Χριστοδουλάκης)

 

Α΄ΕΣΚΑΣΕ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Απόλλων Λιβαδειάς (Κοτσιμπός-Ζάχος)

13:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Λοκρός (Μαμασούκα-Μασλατζίδης)

13:15 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Τελεθριακός (Τσάλας Ι.-Γιαπλές)

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Απόλλων Χαλκίδας (Καραμπιτσάκος-Χριστοδούλου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αυλίδας Ερέτρια-Α.Σ. Καρυστίας (Σπυρόπουλος-Γκογκορώσης)

18:00 Κλειστό Κανήθου Αίολος Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Γκογκορώσης-Γκαράς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αίας Αλιβερίου (Χαϊνά-Γαϊτανάρος)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Αστέρας Αλιβερίου (Γκάνης)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Τελεθριακός (Πλιάτσικας) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

14:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Άρης Αμφίκλειας (Αλεξίου)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Αίας Αλιβερίου (Γκαράς)

17:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Πρωτέας Σχηματαρίου (Κόλα)

 

U-13 ΑΓΟΡΙΩΝ 

10:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας Β’-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Α’ (Μυτιληνάκης)

13:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Άρης Θήβας (Μυτιληνάκης)

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Άρης Θήβας (Πανουργιά)

 

Σχετικά άρθρα

Σχολικοί: Τεράστια επιτυχία, πέρασε στο final-4! 2ο ΓΕΛ Χαλκίδας-4ο ΓΕΛ Κέρκυρας 71-63

pannikolaou

A2 Elite League Playoffs: Στο τσακ! Ελευθερούπολη-Ερμής Σχηματαρίου 71-69

pannikolaou

Σχολικοί: Πρόκριση στην παράταση, ένα βήμα από το Final-4! 3ο ΓΕΛ Ηρακλείου Κρήτης-2ο ΓΕΛ Χαλκίδας 73-81

pannikolaou