B ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων των ομάδων της ΕΣΚΑΣΕ (31/3). Σε ποια γυμναστήρια μπορείτε να πάτε

Αγωνιστική δράση με συνολικά 18 αγώνες για τις ομάδες της ΕΣΚΑΣΕ στο σημερινό πρόγραμμα αγώνων, με αρκετές επιλογές για όσους θελήσουν να παρακολουθήσουν αγώνες από κοντά.

Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων και οι διαιτητές:

ΚΥΡΙΑΚΗ 31 ΜΑΡΤΙΟΥ

ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΑΓΣ Ιωαννίνων (Σπυρλιδάκης-Αρτελάρης ΕΣΚΑ)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Αστέρας Αλιβερίου (Σπυρλιδάκης-Αρτελάρης ΕΣΚΑ)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Ληλάντιο (Καραμπιτσάκος-Μασλατζίδης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Αλίαρτος (Βελέντζας-Πολάτογλου ΕΣΚΑ)

20:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Μαλεσίνα (Ζάχος-Πατάγιας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Φιλαθλητικός (Μυτιληνάκης-Αποστόλου Αντ.)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο. Κύμης-Αμάρυνθος (Αρτσίτας-Γαϊτανάρος)

19:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Ερέτρια (Αρτσίτας-Μυτιληνάκης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-Μεδεών (Μασλατζίδης-Καπάνταης)

14:00 Κλειστό Λαμίας Φάλαρα-Ακαδημία Ιστιαίας (Κοτσιμπός-Χουσιάδας)

14:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Άτλας Καρπενησίου (Ζάχος-Πατάγιας)

 

ΕΦΗΒΩΝ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ)

18:00 Κλειστό Αταλάντης ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Πρωτέας Λαμίας (Ντάνος-Ραμιώτης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Γ.Σ. Ιτέας (Κοτσιμπός-Χουσιάδας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ 

12:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Αίας Αλιβερίου (Γερονικολός)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Καλαμισδράκης)

16:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Αίαντας Αυλίδας (Καπάνταης)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Λοκρός (Ραμιώτης)

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΓΕ Χαλκίδας (Χατζησωτηρίου)

 

Σχετικά άρθρα

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Playoffs: ΓΑΣ Βασιλικού-Άρης Αμφίκλειας (photo album)

pannikolaou

Γυναικείο μπάσκετ: Απόλλων Χαλκίδας και…Στερεάς Ελλάδας!

pannikolaou

Εφήβων: Back to back τίτλος για τον Πρωτέα Σχηματαρίου! Όλοι οι πρωταθλητές από το 1986

pannikolaou