ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ: Βαθμολογία & σκόρερς (7η αγωνιστική 6-7/4)

Με τη διεξαγωγή της 7ης αγωνιστικής ολοκληρώθηκε η β’ φάση του πρωταθλήματος κορασίδων, αλλά απομένει ο εξ αναβολής αγώνας μεταξύ Κάδμου-Απόλλωνα Χαλκίδας που θα κρίνει τον τίτλο του πρωταθλητή.

Δείτε παρακάτω αποτελέσματαβαθμολογίες και σκόρερς μετά την 7η αγωνιστική:

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (7η)

ΓΑΣ Βασιλικού-Α.Ε.Ν. Αρτάκης 55-56

Αίας Αλιβερίου-Απόλλων Χαλκίδας 8-75

Απόλλων Λιβαδειάς-Αίας Αλιβερίου 75-28 (εξ. αναβ. 31/3)

Άρης Θήβας-Κάδμος 0-20 α.α.

Ρεπό: Απόλλων Λιβαδειάς

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΕΣ)

Κάδμος-Απόλλων Χαλκίδας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 Απόλλων Χαλκ. 5 10 373-100 5-0
2 Κάδμος 5 10 308-123 5-0
3 Απόλλων Λιβαδειάς 6 10 335-348 4-2
4 Α.Ε.Ν. Αρτάκης 6 9 337-337 3-3
5 Αίας Αλιβερίου 6 7 177-412 1-5
6 ΓΑΣ Βασιλικού 6 7 263-327 1-5
7 Άρης Θήβας 6 5 171-297 1-5
  • Ο Άρης Θήβας έχει δύο μηδενισμούς. 

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Ματθαίου (Απόλλων Λιβαδειάς) 184
  2. Λούκου (ΓΑΣ Βασιλικού) 100
  3. Γκάνη (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 93
  4. Δάγκουλα (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 85
  5. Κακαρά (Απόλλων Χαλκίδας) 79
  6. Κατρακάζου Μ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 71
  7. Ροκκάκη Π. (ΓΑΣ Βασιλικού) 69
  8. Λάμπρου (Αίας Αλιβερίου) 64
  9. Τάσιου (Απόλλων Λιβαδειάς) 62
  10. Γεωργούση (Κάδμος) 62
  11. Παπαστεφανή (Απόλλων Χαλκίδας) 56
  12. Μουρατίδη Ε. (Απόλλων Χαλκίδας) 52
  13. Σκούμα (Κάδμος) 50
  14. Γουργιώτη (ΓΑΣ Βασιλικού) 47
  15. Τσαρούχα (Άρης Θήβας) 46
  16. Πελώνη (Άρης Θήβας) 45
  17. Τσομπανοπούλου (Κάδμος) 42
  18. Παπαγεωργίου (Απόλλων Χαλκίδας) 39
  19. Σαμαντά (Απόλλων Χαλκίδας) 38
  20. Τσικνή (Απόλλων Λιβαδειάς) 36
  21. Κουρνιάτη (Αίας Αλιβερίου) 33
  22. Ζαντζά (Κάδμος) 32
  23. Μαργαρίτη (Κάδμος) 30
  24. Γρεβενιώτη (Άρης Θήβας) 28
  25. Μπάκα (Άρης Θήβας) 28
  26. Μπάνου (Αίας Αλιβερίου) 26

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Ροκκάκη Π. (ΓΑΣ Βασιλικού) 8
  2. Παπαστεφανή (Απόλλων Χαλκίδας) 4
  3. Παπαγεωργίου (Απόλλων Χαλκίδας) 3
  4. Σαμαντά (Απόλλων Χαλκίδας) 3
  5. Ματθαίου (Απόλλων Λιβαδειάς) 3
  6. Γεωργούση (Κάδμος) 3
  7. Μίχου (ΓΑΣ Βασιλικού) 3
  8. Γκάνη (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 3
  9. Μπάνου (Αίας Αλιβερίου) 3
  10. Γρεβενιώτη (Άρης Θήβας) 2
  11. Τσομπανοπούλου (Κάδμος) 2
  12. Κακαρά (Απόλλων Χαλκίδας) 2
  13. Μαγκούτα (Απόλλων Χαλκίδας) 2
  14. Λαλανίτη (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 2
  15. Γκλιάτη (Απόλλων Χαλκίδας) 1
  16. Μουρατίδη Ε. (Απόλλων Χαλκίδας) 1
  17. Μουρατίδη Λ. (Απόλλων Χαλκίδας) 1
  18. Οικονομίδη (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 1
  19. Κατρακάζου Αικ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 1
  20. Λασπά (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 1
  21. Παναγώτα (Απόλλων Λιβαδειάς) 1

Σχετικά άρθρα

Πανελλήνιο Κορασίδων Β’ φάση: Ολυμπιακός Βόλου-ΠΑΣ Γιάννινα 66-29

pannikolaou

Η υποδοχή των κορασίδων του Απόλλωνα Χαλκίδας! (video)

pannikolaou

Πανελλήνιο Κορασίδων Β’ φάση: Νίκη-θρίαμβος και πρόκριση στο final-8! Απόλλων Χαλκίδας-Ολυμπιακός Βόλου 54-51

pannikolaou