B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (20-21/4)

Με την τελευταία αγωνιστική της Α’ ΕΣΚΑΣΕ, τα playoffs της Β’ ΕΣΚΑΣΕ, τη συνέχεια της Γ’ ΕΣΚΑΣΕ αλλά και αγώνες για τα πρωταθλήματα υποδομής, συνεχίζονται οι διοργανώσεις στις τοπικές κατηγορίες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων:

ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-ΓΑΣ Άμφισσας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

13:30 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Τελεθριακός

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Απόλλων Λιβαδειάς

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Λοκρός

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Άρης Θήβας

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ PLAYOFFS

19:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-ΓΑΣ Βασιλικού

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Αλιβερίου Αμάρυνθος-Ερέτρια

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Διστόμου Εθνικός Λιβαδειάς-Άρης Αμφίκλειας

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Κάδμος

15:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Αίαντας Αυλίδας ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Διστόμου Απόλλων Λιβαδειάς-Εθνικός Λιβαδειάς

14:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Λοκρός

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Αλίαρτος

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

13:30 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-ΓΑΣ Άμφισσας ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

17:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ PLAYOFFS

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Άρης Αμφίκλειας

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Α.Σ. Καρυστίας

15:15 Κλειστό Πειραϊκής Αίολος Χαλκίδας-Γ.Σ. Στύρων

17:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Α.Ο. Κύμης

 

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Λαμίας Άρης Βελουχιώτης-Ακαδημία Ιστιαίας

14:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Μαυρομάτι

14:00 Κλειστό Αντικύρων Μεδεών-Πανευρυτανική

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Φάλαρα

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΓΕ Χαλκίδας

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ B’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Απόλλων Λιβαδειάς

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Πρωτέας Λαμίας

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Μπούκαλη ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού

15:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου

20:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

14:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΓΑΣ Ν. Αρτάκης ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

 

Σχετικά άρθρα

Το μπάσκετ επιστρέφει στο Μαντούδι Ευβοίας 20 χρόνια μετά!

pannikolaou

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Playoffs): ΓΑΣ Βασιλικού-Μαλεσίνα (photo album)

pannikolaou

Ανακοίνωση Α.Ε. Καρύστου για την παραίτηση Σταύρου

pannikolaou