B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (27-29/4)

Με τα πρώτα παιχνίδια των playoffs της Α’ ΕΣΚΑΣΕ, τη συνέχεια των playoffs της Β’ κατηγορίας, αλλά και με αγώνες σε Γ’ ΕΣΚΑΣΕ και στα πρωταθλήματα υποδομής, συνεχίζεται η αγωνιστική δραστηριότητα στα τοπικά πρωταθλήματα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:

ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ PLAYOFFS 

13:30 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Σύλλας

 

B’ ΕΣΚΑΣΕ PLAYOFFS 

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Άρης Αμφίκλειας

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ 

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο. Κύμης-Γ.Σ. Στύρων

17:00 Κλειστό Αυλίδας Ερέτρια-Αίολος Χαλκίδας

18:00 Κλειστό Πειραϊκής Φιλαθλητικός-Αμάρυνθος

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Α.Ε.Ν. Αρτάκης

17:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Αστέρας Αλιβερίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ 

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

10:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Λοκρός

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Ερμής Σχηματαρίου

17:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Αίας Αλιβερίου

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Απόλλων Λιβαδειάς ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ 

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ 

12:00 Κλειστό Λαμίας Φάλαρα-Πανευρυτανική

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Μαυρομάτι

15:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Μεδεών

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Άρης Βελουχιώτης

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Μπούκαλη

14:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Αναγέννηση Λαμίας

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Λιβαδειάς Εθνικός Λιβαδειάς-Λοκρός

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Πρωτέας Λαμίας

 

Μ. ΔΕΥΤΕΡΑ 29 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ PLAYOFFS 

19:30 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Πρωτέας Σχηματαρίου

 

Μ. ΤΡΙΤΗ 30 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

FINAL-4 ΠΑΙΔΩΝ 

17:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Πρωτέας Σχηματαρίου

19:00 Κλειστό Ιτέας ΑΓΕ Χαλκίδας-Κάδμος

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ
15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Μαλεσίνα

Σχετικά άρθρα

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Έφτασε στο τέλος με τον λάθος τρόπο!

pannikolaou

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Ο 6ος τίτλος του Κάδμου! Όλοι οι πρωταθλητές από το 1980

pannikolaou

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων των ομάδων της ΕΣΚΑΣΕ (19/5). Σε ποια γυμναστήρια μπορείτε να πάτε

pannikolaou