B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (13-17 Απριλίου)

Τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ συνεχίζονται με αγώνες σε όλες τις κατηγορίες και με τους τελικούς στις κατηγορίες εφήβων και κορασίδων που θα αναδείξουν και τους αντίστοιχους πρωταθλητές.

Το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ 

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Γ.Σ. Ιτέας (Μαμασούκα-Γιαπλές)

13:15 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Σύλλας (Τσάλας Ι.-Ντάνος)

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Α.Ε. Καρύστου (Ζαφείρη-Γερονικολός)

16:00 Κλειστό Αλιάρτου Απόλλων Λιβαδειάς-Κάδμος (Τσάλας Γ.-Μυτιληνάκης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Γ.Σ. Αυλίδας (Χαϊνά-Γαϊτανάρος)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αμάρυνθος (Σπυρόπουλος-Αρτσίτας)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής Φιλαθλητικός Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Αρτσίτας-Γαϊτανάρος)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Ερμής Σχηματαρίου (Ντάνος-Πατάγιας)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΠΑΠΕΛ (Γιαπλές)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας- Αναγέννηση Λαμίας (Πανουργιά-Πλιάτσικας)

17:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Εθνικός Λιβαδειάς (Κοτσιμπός-Ζαφείρη Αθ.)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ 

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Απόλλων Χαλκίδας (Ντάνος-Πατάγιας)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Απόλλων Λιβαδειάς (Ραμιώτης)

12:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) (Αλεξίου-Κοτσιμπός Γ.)

13:00 Κλειστό Λιβαδειάς Εθνικός Λιβαδειάς-Άτλας Καρπενησίου (Πατάγιας)

15:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Αίαντας Αυλίδας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

18:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Αίας Αλιβερίου (Γκάνης)

 

U-13 ΑΓΟΡΙΩΝ 

16:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΧΒΑ (Τσάλας Ι.)

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 

14:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Γκάνης)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ PLAYOFFS

19:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Άρης Αμφίκλειας (Τσάλας Ι.-Ντάνος)

20:30 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-ΠΑΠΕΛ (Ζαφείρη-Κοτσιμπός)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Ερέτρια (Αρτσίτας-Γιαπλές)

18:30 Κλειστό Πειραϊκής Αίολος Χαλκίδας-Α.Ο. Κύμης (Μυτιληνάκης-Γκάνης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Μαυρομάτι (Ζάχος-Χουσιάδας)

18:30 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Άρης Βελουχιώτης (Ζάχος-Χουσιάδας)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ

16:30 Κλειστό Θήβας Πρωτέας Σχηματαρίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Καραμπιτσάκος-Σπυρόπουλος)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Αίαντας Αυλίδας (Γιαπλές)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) (Πανουργιά-Αλεξίου)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

16:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Ερμής Σχηματαρίου (Χατζησωτηρίου)

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Πρωτέας Λαμίας ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

 

U-13 ΑΓΟΡΙΩΝ 

18:30 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αίας Αλιβερίου (Χατζησωτηρίου)

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 

16:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Γκάνης)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 17 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

20:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Γ.Σ. Ιτέας (Αρτσίτας-Καλαπόδης)

Σχετικά άρθρα

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Έφτασε στο τέλος με τον λάθος τρόπο!

pannikolaou

Η υποδοχή των κορασίδων του Απόλλωνα Χαλκίδας! (video)

pannikolaou

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Ο 6ος τίτλος του Κάδμου! Όλοι οι πρωταθλητές από το 1980

pannikolaou