B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (20-21 Απριλίου)

Συνέχεια στα τοπικά πρωταθλήματα με την τελευταία αγωνιστική της Α’ ΕΣΚΑΣΕ, τα playoffs της Β’ ΕΣΚΑΣΕ, τη συνέχεια της Γ’ ΕΣΚΑΣΕ αλλά και αγώνες για τα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-ΓΑΣ Άμφισσας (Μαμασούκα-Γκογκορώσης) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

13:30 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Τελεθριακός (Τσάλας Γ.-Μασλατζίδης)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Απόλλων Λιβαδειάς (Ζάχος-Ραμιώτης)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Λοκρός (Γερονικολός-Γιαπλές)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Άρης Θήβας (Κοτσιμπός-Αρτσίτας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ PLAYOFFS

19:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-ΓΑΣ Βασιλικού (Καραμπιτσάκος-Πατάγιας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Αλιβερίου Αμάρυνθος-Ερέτρια (Μυτιληνάκης-Χατζησωτηρίου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Χαϊνά-Καλαπόδης)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Διστόμου Εθνικός Λιβαδειάς-Άρης Αμφίκλειας (Πανουργιά-Αλεξίου)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Κάδμος (Γκαράς)

15:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Αίαντας Αυλίδας (Γαϊτανάρος)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Διστόμου Απόλλων Λιβαδειάς-Εθνικός Λιβαδειάς (Ντάνος)

14:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Λοκρός (Ζαφείρη-Κοτσιμπός Γ.)

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Αλίαρτος (Ζάχος-Ραμιώτης)

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

13:30 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-ΓΑΣ Άμφισσας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

17:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Γκάνης)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ PLAYOFFS

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Άρης Αμφίκλειας (Χαϊνά-Κοτσιμπός)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Α.Σ. Καρυστίας (Γκαράς-Γαϊτανάρος)

15:15 Κλειστό Πειραϊκής Αίολος Χαλκίδας-Γ.Σ. Στύρων (Χαϊνά-Μυτιληνάκης)

17:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Α.Ο. Κύμης (Καλαπόδης-Χατζησωτηρίου)

 

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Λαμίας Άρης Βελουχιώτης-Ακαδημία Ιστιαίας (Ραμιώτης-Πλιάτσικας)

14:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Μαυρομάτι (Κοτσιμπός-Χουσιάδας)

14:00 Κλειστό Αντικύρων Μεδεών-Πανευρυτανική (Ζάχος-Πανουργιά)

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Φάλαρα (Ζάχος-Πανουργιά)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΓΕ Χαλκίδας (Μασλατζίδης-Γκογκορώσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ B’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Απόλλων Λιβαδειάς (Ντάνος-Πατάγιας)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Πρωτέας Λαμίας (Ραμιώτης-Πλιάτσικας)

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Μπούκαλη (Ντάνος-Πατάγιας) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ 

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Μασλατζίδης)

15:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Χατζησωτηρίου) ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

20:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Γκάνης) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ 

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

14:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΓΑΣ Ν. Αρτάκης (Γκάνης) ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

Σχετικά άρθρα

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Έφτασε στο τέλος με τον λάθος τρόπο!

pannikolaou

Η υποδοχή των κορασίδων του Απόλλωνα Χαλκίδας! (video)

pannikolaou

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Ο 6ος τίτλος του Κάδμου! Όλοι οι πρωταθλητές από το 1980

pannikolaou