ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (13-17/4)

Συνέχεια στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ το Σαββατοκύριακο 13-14 Απριλίου, με αγώνες σε όλες τις κατηγορίες και με δύο τελικούς σε εφήβους και κορασίδες.

Το πρόγραμμα των αγώνων και οι κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ 

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Γ.Σ. Ιτέας (Χριστόπουλος-Αλεξίου-Μασλατζίδου Κατ.)

13:15 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Σύλλας (Μπάκα-Γκόλιας-Μπάκας)

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Α.Ε. Καρύστου (Ντόσκουρης-Αντωνίου-Δρίβα)

16:00 Κλειστό Αλιάρτου Απόλλων Λιβαδειάς-Κάδμος (Χατζηπαναγιώτου-Κουρούλης-Κάππας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Γ.Σ. Αυλίδας (Γεωργιάδου-Σταμπέλου-Κιούσης)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αμάρυνθος (Τσάλα-Μπάνος-Παντελή)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής Φιλαθλητικός Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Σωτηρλάρης-Νταντή-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Ερμής Σχηματαρίου (Μπάκα-Μπάκας-Γκόλιας)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΠΑΠΕΛ (Πετροπούλου-Γαβριήλ Ελ.-Κατρακάζος)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας- Αναγέννηση Λαμίας (Καλαντζής-Δέδες-Αναγνώστου)

17:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Εθνικός Λιβαδειάς (Σωτήρχου-Κάζας-Σακαρέλος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ 

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Απόλλων Χαλκίδας (Κατσιμίχα-Μπάκας-Γκόλιας)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Απόλλων Λιβαδειάς (Σωτήρχου-Νιάβης)

12:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) (Καλαντζής-Τσιμπρίκα)

13:00 Κλειστό Λιβαδειάς Εθνικός Λιβαδειάς-Άτλας Καρπενησίου (Κουρούλης-Μπέϊνας)

15:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Αίαντας Αυλίδας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

18:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Αίας Αλιβερίου (Δανυλοπούλου-Χατζησωτηρίου)

 

U-13 ΑΓΟΡΙΩΝ 

16:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΧΒΑ (Βελεσιώτη-Μέτσκα)

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 

14:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Νικολακάκης-Χανής)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ PLAYOFFS

19:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Άρης Αμφίκλειας (Γεωργίου-Παντελή-Κατρακάζος)

20:30 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-ΠΑΠΕΛ (Σακαρέλος-Νιάβης-Κάζας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Ερέτρια (Μαναβή-Μασλατζίδης Στεφ.-Μασλατζίδης Κ.)

18:30 Κλειστό Πειραϊκής Αίολος Χαλκίδας-Α.Ο. Κύμης (Βελεσιώτη-Γαβριήλ Ελ.-Δανυλοπούλου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Μαυρομάτι (Δέδες-Γλωσσόπουλος-Τσιμπρίκα)

18:30 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Άρης Βελουχιώτης (Γώσσόπουλος-Τσιμπρίκα-Δέδες)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ

16:30 Κλειστό Θήβας Πρωτέας Σχηματαρίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Μπάκα-Μπάκας-Γκόλιας)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Αίαντας Αυλίδας (Μαναβή-Μασλατζίδης Στεφ.-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) (Καλαντζής-Μοσχόπουλος-Αναγνώστου)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

16:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Ερμής Σχηματαρίου (Γεωργίου-Χατζησωτηρίου)

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Πρωτέας Λαμίας ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

 

U-13 ΑΓΟΡΙΩΝ 

18:30 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αίας Αλιβερίου (Χατζησωτηρίου-Κιούσης)

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 

16:30 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Τσάπατος-Νικολακάκης)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 17 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

20:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Γ.Σ. Ιτέας

Σχετικά άρθρα

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (18-19/5)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (10-12/5)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (27-29/4)

pannikolaou