ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (27-29/4)

Συνέχεια στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ το τριήμερο 27-29 Απριλίου με τα πρώτα παιχνίδια των playoffs της Α’ κατηγορίας, τη συνέχεια των playoffs της Β’ ΕΣΚΑΣΕ, αλλά και με αγώνες σε Γ’ ΕΣΚΑΣΕ και στα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ PLAYOFFS 

13:30 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Σύλλας (Γεωργιάδη-Σταμπέλου-Κατρακάζος)

 

B’ ΕΣΚΑΣΕ PLAYOFFS 

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Άρης Αμφίκλειας (Νιάβης-Σακαρέλος-Κάζας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ 

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο. Κύμης-Γ.Σ. Στύρων (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

17:00 Κλειστό Αυλίδας Ερέτρια-Αίολος Χαλκίδας (Γαβριήλ Ελ.-Εμφιετζής-Παντελή)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής Φιλαθλητικός-Αμάρυνθος (Τσάπατος-Γαβριήλ Ειλ.-Τριανταφύλλου)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Πετροπούλου-Βελεσιώτη-Τριανταφύλλου)

17:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Αστέρας Αλιβερίου (Χριστοδούλου) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

10:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Λοκρός (Λούβαρης-Γλωσσόπουλος-Αναγνώστου)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Ερμής Σχηματαρίου (Μπακλαγής-Νταντή)

17:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Αίας Αλιβερίου (Μπάκα-Μπάκας)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Απόλλων Λιβαδειάς (Γλωσσόπουλος-Αμαγνώστου) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ 

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Εμφιατζής-Μέτσκα-Παντελή)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ 

12:00 Κλειστό Λαμίας Φάλαρα-Πανευρυτανική (Τσιλιώνη-Γλωσσόπουλος-Αναγνώστου)

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Μαυρομάτι (Βελεσιώτη-Χριστόπουλος-Μασλατζίδου Κατ.)

15:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Μεδεών (Αναγνώστου-Χατζόπουλος-Γιαννόπουλος)

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Άρης Βελουχιώτης (Καλιώρας-Αντωνίου-Παύλου)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Δανυλοπούλου-Χανής-Μέτσκα)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Μπούκαλη (Καλιώρας-Αντωνίου-Παύλου)

14:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Αναγέννηση Λαμίας (Τσιλιώνη-Γλωσσόπουλος-Λούβαρης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Λιβαδειάς Εθνικός Λιβαδειάς-Λοκρός (Κουρούλης-Μπεϊνάς)

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Πρωτέας Λαμίας (Παύλου-Καλιώρας)

 

Μ. ΔΕΥΤΕΡΑ 29 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ PLAYOFFS 

19:30 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Πρωτέας Σχηματαρίου

 

Μ. ΤΡΙΤΗ 30 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

FINAL-4 ΠΑΙΔΩΝ 

17:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Πρωτέας Σχηματαρίου

19:00 Κλειστό Ιτέας ΑΓΕ Χαλκίδας-Κάδμος

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ
15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Μαλεσίνα

Σχετικά άρθρα

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (18-19/5)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (10-12/5)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (20-21/4)

pannikolaou