B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων των ομάδων της ΕΣΚΑΣΕ (6/4). Σε ποια γυμναστήρια μπορείτε να πάτε

Αγωνιστική δράση με συνολικά 20 αγώνες για τις ομάδες της ΕΣΚΑΣΕ στο σημερινό πρόγραμμα αγώνων, με αρκετές επιλογές για όσους θελήσουν να παρακολουθήσουν αγώνες από κοντά.

Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 6 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Α2 ELITE LEAGUE

16:00 Κλειστό Στ. Καλαϊτζής Πανερυθραϊκός-Ερμής Σχηματαρίου (Μαγκλογιάννης-Τσώνος-Καλογερόπουλος Φ.)

16:00 Κλειστό Κροίσος Πέρσης (κ.θ.) Πανιώνιος-Έσπερος My ΚΤΕΟ Λαμίας (Μαρινάκης-Λουλουδιάδης-Σκανδαλάκης)

 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ 

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Απόλλων Χαλκίδας (Χαϊνά-Τσάλας Γ.)

13:30 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Άρης Θήβας (Σπυρόπουλος-Καλαπόδης)

14:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Τελεθριακός (Κοτσιμπός-Ραμιώτης)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Γ.Σ. Ιτέας (Τσάλας Ι.-Μαμασούκα)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ PLAYOFFS ΑΝΟΔΟΥ 

19:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Μαλεσίνα (Καραμπιτσάκος-Πατάγιας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (ΚΑΤΑΤΑΞΗ 5-6)

19:00 Κλειστό Αυλίδας Αστέρας Αλιβερίου-Αλίαρτος (Νικολιάς-Γκογκορώσης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αμάρυνθος-Αίολος Χαλκίδας (Μασλατζίδης-Μυτιληνάκης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Απόλλων Χαλκίδας (Μασλατζίδης-Μυτιληνάκης)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Γκογκορώσης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ 

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Απόλλων Χαλκίδας (Μασλατζίδης-Μυτιληνάκης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

12:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Εθνικός Λιβαδειάς (Ζαφείρη)

13:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Λοκρός (Χουσιάδας)

14:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Έσπερος Λαμίας (Καραμπιτσάκος)

14:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Κάδμος (Ντάνος)

16:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Πρωτέας Σχηματαρίου (Γερονικολός)

17:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Ντάνος)

 

U-13 ΑΓΟΡΙΩΝ 

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΧΒΑ (Αποστόλου Αντ.) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ 

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Γερονικολός)

16:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΓΑΣ Άμφισσας (Τσάλας Ι.-Μαμασούκα)

Σχετικά άρθρα

Μεγάλος Τελικός Παμπαίδων: ΑΓΕΧ-Κάδμος 55-51

pannikolaou

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ: Βαθμολογία & σκόρερς (16η & εξ αναβολής αγώνες 25-26/5)

pannikolaou

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ: Ερέτρια-Φιλαθλητικός 61-46

pannikolaou