B ΕΣΚΑΣΕ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων των ομάδων της ΕΣΚΑΣΕ (7/4). Σε ποια γυμναστήρια μπορείτε να πάτε

Αγωνιστική δράση με συνολικά 19 αγώνες για τις ομάδες της ΕΣΚΑΣΕ στο σημερινό πρόγραμμα αγώνων, με αρκετές επιλογές για όσους θελήσουν να παρακολουθήσουν αγώνες από κοντά.

Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων και οι διαιτητές:

ΚΥΡΙΑΚΗ 7 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

16:00 Κλειστό Κρύα Ιτέων  Έσπερος Πατρών-Απόλλων Χαλκίδας (Πετράκης Ιωάν.-Διόλατζης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ PLAYOFFS ΑΝΟΔΟΥ 

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΠΑΠΕΛ-ΓΑΣ Βασιλικού (Ραχιώτης-Αργυρούδης ΕΣΚΑ)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο. Κύμης-Α.Σ. Καρυστίας (Μυτιληνάκης-Γιαπλές)

16:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Φιλαθλητικός (Μασλατζίδης-Γκογκορώσης)

19:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Γ.Σ. Στύρων (Μασλατζίδης-Γκογκορώσης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) (Κοτσιμπός-Πλιάτσικας)

14:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Μαυρομάτι ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

16:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Μεδεών (Ζάχος-Χουσιάδας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Σύλλας (Γερονικολός-Καπάνταης)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Έσπερος Λαμίας (Ντάνος-Γερονικολός)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Άρης Θήβας (Χατζησωτηρίου)

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Αστέρας Αλιβερίου (Ρομπόκας)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Πρωτέας Λαμίας (Ζάχος-Κοτσιμπός Γ.)

12:30 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Άρης Αμφίκλειας (Ραμιώτης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ 

13:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Καλαπόδης-Γκάνης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

11:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Πρωτέας Λαμίας (Γερονικολός)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Αίαντας Αυλίδας (Καλαμισδράκης)

 

U-13 ΑΓΟΡΙΩΝ 

11:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Άρης Αμφίκλειας (Ραμιώτης)

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Γ.Σ. Ιτέας (Ρομπόκας)

 

U-12 ΑΓΟΡΙΩΝ MINI BASKET

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Καλαμισδράκης)

Σχετικά άρθρα

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (25-26 Μαΐου)

pannikolaou

Chalkis Basket 2024: Η κλήρωση του πρωταθλήματος με τη συμμετοχή 21 ομάδων!

pannikolaou

ΠΑΠΕΛ: Η απονομή στους πρωταθλητές της Β’ ΕΣΚΑΣΕ! (pics)

pannikolaou