FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων των ομάδων της ΕΣΚΑΣΕ (13/4). Σε ποια γυμναστήρια μπορείτε να πάτε

Αγωνιστική δράση με συνολικά 18 αγώνες για τις ομάδες της ΕΣΚΑΣΕ στο σημερινό πρόγραμμα αγώνων, με αρκετές επιλογές για όσους θελήσουν να παρακολουθήσουν αγώνες από κοντά.

Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ 

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Γ.Σ. Ιτέας (Μαμασούκα-Γιαπλές)

13:15 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Σύλλας (Τσάλας Ι.-Ντάνος)

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Α.Ε. Καρύστου (Ζαφείρη-Γερονικολός)

16:00 Κλειστό Αλιάρτου Απόλλων Λιβαδειάς-Κάδμος (Τσάλας Γ.-Μυτιληνάκης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Γ.Σ. Αυλίδας (Χαϊνά-Γαϊτανάρος)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αμάρυνθος (Νικολιάς-Αρτσίτας)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής Φιλαθλητικός Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Αρτσίτας-Γαϊτανάρος)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Ερμής Σχηματαρίου (Ντάνος-Πατάγιας)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΠΑΠΕΛ (Γιαπλές)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας- Αναγέννηση Λαμίας (Πανουργιά-Πλιάτσικας)

17:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Εθνικός Λιβαδειάς (Κοτσιμπός-Ζαφείρη Αθ.)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ 

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Απόλλων Χαλκίδας (Ντάνος-Πατάγιας)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Απόλλων Λιβαδειάς (Ραμιώτης)

12:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) (Αλεξίου-Κοτσιμπός Γ.)

13:00 Κλειστό Λιβαδειάς Εθνικός Λιβαδειάς-Άτλας Καρπενησίου (Πατάγιας)

15:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Αίαντας Αυλίδας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

18:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Αίας Αλιβερίου (Γκάνης)

 

U-13 ΑΓΟΡΙΩΝ 

16:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΧΒΑ (Τσάλας Ι.)

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 

14:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Γκάνης)

 

Σχετικά άρθρα

Μεγάλος Τελικός Παμπαίδων: ΑΓΕΧ-Κάδμος 55-51

pannikolaou

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ: Βαθμολογία & σκόρερς (16η & εξ αναβολής αγώνες 25-26/5)

pannikolaou

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ: Ερέτρια-Φιλαθλητικός 61-46

pannikolaou