B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Α2 Β' ΕΘΝΙΚΗ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων των ομάδων της ΕΣΚΑΣΕ (20/4). Σε ποια γυμναστήρια μπορείτε να πάτε

Αγωνιστική δράση με συνολικά 16 αγώνες για τις ομάδες της ΕΣΚΑΣΕ στο σημερινό πρόγραμμα αγώνων, με αρκετές επιλογές για όσους θελήσουν να παρακολουθήσουν αγώνες από κοντά.

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Α2 ELITE LEAGUE

16:00 Κλειστό Ψυχικού Ψυχικό-Έσπερος My ΚΤΕΟ Λαμίας

 

Β’ ΕΘΝΙΚΗ

17:00 Κλειστό Καισαριανής Νήαρ Ήστ-Εθνικός Λιβαδειάς ( Γεράνιος-Λογοθέτης-Ξυλάς)

 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-ΓΑΣ Άμφισσας (Μαμασούκα-Γκογκορώσης)

13:30 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Τελεθριακός (Τσάλας Γ.-Μασλατζίδης)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Απόλλων Λιβαδειάς (Ζάχος-Ραμιώτης)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Λοκρός (Γερονικολός-Γιαπλές)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Άρης Θήβας (Κοτσιμπός-Αρτσίτας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ PLAYOFFS

19:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-ΓΑΣ Βασιλικού (Καραμπιτσάκος-Πατάγιας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Αλιβερίου Αμάρυνθος-Ερέτρια (Μυτιληνάκης-Χατζησωτηρίου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Χαϊνά-Καλαπόδης)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Διστόμου Εθνικός Λιβαδειάς-Άρης Αμφίκλειας (Πανουργιά-Αλεξίου)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Κάδμος (Γκαράς)

15:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Αίαντας Αυλίδας (Γαϊτανάρος) ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Διστόμου Απόλλων Λιβαδειάς-Εθνικός Λιβαδειάς (Ντάνος)

14:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Λοκρός (Ζαφείρη-Κοτσιμπός Γ.)

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Αλίαρτος (Ζάχος-Ραμιώτης)

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

13:30 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-ΓΑΣ Άμφισσας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

17:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Γκάνης)

 

Σχετικά άρθρα

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Έφτασε στο τέλος με τον λάθος τρόπο!

pannikolaou

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Ο 6ος τίτλος του Κάδμου! Όλοι οι πρωταθλητές από το 1980

pannikolaou

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων των ομάδων της ΕΣΚΑΣΕ (19/5). Σε ποια γυμναστήρια μπορείτε να πάτε

pannikolaou