B ΕΣΚΑΣΕ Α ΕΣΚΑΣΕ Α2 Γ ΕΣΚΑΣΕ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων των ομάδων της ΕΣΚΑΣΕ (21/4). Σε ποια γυμναστήρια μπορείτε να πάτε

Αγωνιστική δράση με συνολικά 15 αγώνες για τις ομάδες της ΕΣΚΑΣΕ στο σημερινό πρόγραμμα αγώνων, με αρκετές επιλογές για όσους θελήσουν να παρακολουθήσουν αγώνες από κοντά.

Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων και οι διαιτητές:

ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Α2 ELITE LEAGUE PLAYOFFS

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου  Ερμής Σχηματαρίου-Ελευθερούπολη (Τσολάκος-Μαρινάκης-Λιότσιος)

 

ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

14:00 Κλειστό Λέχαιου Ολυμπιάδα Άσσου-Απόλλων Χαλκίδας (Αναστασόπουλος-Ρώτας)

 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ντάνος-Πατάγιας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ PLAYOFFS

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Άρης Αμφίκλειας (Χαϊνά-Κοτσιμπός)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Α.Σ. Καρυστίας (Γκαράς-Γαϊτανάρος)

15:15 Κλειστό Πειραϊκής Αίολος Χαλκίδας-Γ.Σ. Στύρων (Χαϊνά-Μυτιληνάκης)

17:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Α.Ο. Κύμης (Καλαπόδης-Χατζησωτηρίου)

 

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Λαμίας Άρης Βελουχιώτης-Ακαδημία Ιστιαίας (Ραμιώτης-Πλιάτσικας)

14:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Μαυρομάτι (Κοτσιμπός-Χουσιάδας)

14:00 Κλειστό Αντικύρων Μεδεών-Πανευρυτανική (Ζάχος-Πανουργιά)

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Φάλαρα (Ζάχος-Πανουργιά)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΓΕ Χαλκίδας (Μασλατζίδης-Γκογκορώσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ B’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Απόλλων Λιβαδειάς (Ντάνος-Πατάγιας)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Πρωτέας Λαμίας (Ραμιώτης-Πλιάτσικας)

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Μπούκαλη (Ντάνος-Πατάγιας) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ 

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Μασλατζίδης)

15:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Χατζησωτηρίου) ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

20:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Γκάνης) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ 

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

14:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΓΑΣ Ν. Αρτάκης (Γκάνης) ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

Σχετικά άρθρα

Στις 25-26/5 στην Αμφίκλεια το final-4 παμπαίδων. Το πρόγραμμα των αγώνων

pannikolaou

Την Τετάρτη (22/5) η απονομή του πρωταθλήματος της Β’ ΕΣΚΑΣΕ στην ΠΑΠΕΛ!

pannikolaou

Άρης Αμφίκλειας: Κλείσιμο της σεζόν με…παραδοσιακό τρόπο!

pannikolaou