B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (8-12/5)

Σε αγωνιστικούς ρυθμούς επιστρέφουν τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ μετά τη διακοπή του Πάσχα, με αγωνιστική κίνηση κυρίως το Σαββατοκύριακο 11-12 Μαΐου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:

ΤΕΤΑΡΤΗ 8 ΜΑΪΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ PLAYOFFS 

19:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΠΑΠΕΛ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Λαμίας Άρης Βελουχιώτης-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Έσπερος Λαμίας (Χριστοδούλου)

19:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Αλίαρτος (Χριστοδούλου)

 

ΠΕΜΠΤΗ 9 ΜΑΪΟΥ 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-ΑΓΕ Χαλκίδας

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10 ΜΑΪΟΥ 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Ερμής Σχηματαρίου

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΜΑΪΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ PLAYOFFS

13:30 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Α.Ε. Καρύστου

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Κάδμος

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Αλιβερίου Αμάρυνθος-Α.Ε. Καρυστίας

19:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας Αίολος Χαλκίδας-Φιλαθλητικός

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Άρης Θήβας

16:30 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αίαντας Αυλίδας

19:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Ερμής Σχηματαρίου

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Μπούκαλη

15:00 Κλειστό Λιβαδειάς Εθνικός Λιβαδειάς-Πρωτέας Λαμίας

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Κάδμος

17:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-Αίας Αλιβερίου

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Απόλλων Λιβαδειάς

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Λοκρός

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΜΑΪΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ PLAYOFFS 

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Μαλεσίνα

19:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-ΓΑΣ Βασιλικού

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Ερέτρια

16:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Α.Ο. Κύμης

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας Άρης Βελουχιώτης-Φάλαρα

14:30 Κλειστό Αντικύρων Μεδεών-Ακαδημία Ιστιαίας

15:00 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)

19:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Άτλας Καρπενησίου

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Πρωτέας Σχηματαρίου ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

15:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΓΑΣ Βασιλικού

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Εθνικός Λιβαδειάς

 

ΤΡΙΤΗ 14 ΜΑΪΟΥ 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Σχετικά άρθρα

Εθνικός Λιβαδειάς: Τέλος συνεργασίας με τον Νίκο Μάρκου

pannikolaou

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (25-26/5)

pannikolaou

Στις 25-26/5 στην Αμφίκλεια το final-4 παμπαίδων. Το πρόγραμμα των αγώνων

pannikolaou