B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (18-19 Μαΐου)

Δείτε παρακάτω, τον ορισμό διαιτητών στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ για το διήμερο 18-19 Μαΐου, στο τελευταίο Σαββατοκύριακο με αγώνες των playoffs σε Α’ και Β’ κατηγορία.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΜΑΪΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ (PLAYOFFS)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Α.Ε. Καρύστου (Σπυρόπουλος-Ντάνος)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Αμάρυνθος (Καραμπιτσάκος-Μυτιληνάκης)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο. Κύμης-Ερέτρια (Μαμασούκα-Γκαράς)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής Φιλαθλητικός-Γ.Σ. Στύρων (Αρτσίτας-Γκογκορώσης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λαμίας Φάλαρα-Άτλας Καρπενησίου (Ζάχος-Χουσιάδας)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου (Ρομπόκας)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Αίαντας Αυλίδας (Ρομπόκας)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) (Ραμιώτης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΑΓΕ Χαλκίδας (Ντάνος)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Μαλεσίνα (Πανουργιά)

16:00 Κλειστό Διστόμου Εθνικός Λιβαδειάς-Αλίαρτος (Γερονικολός)

16:30 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) (Ραμιώτης)

 

ΜΙΝΙ BASKET ΑΓΟΡΙΩΝ 

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Αστέρας Αλιβερίου (Μαμασούκα-Γκαράς)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΜΑΪΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ PLAYOFFS

19:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-ΠΑΠΕΛ (Ζάχος-Ραμιώτης)

19:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Μαλεσίνα (Σπυρόπουλος-Γκογκορώσης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Αίολος Χαλκίδας (Γκαράς-Καλαμισδράκης)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο. Κύμης-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Γκαράς-Μυτιληνάκης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Πανευρυτανική (Γκογκορώσης-Ρομπόκας)

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Μεδεών (Ντάνος-Γερονικολός)

 

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Αναγέννηση Λαμίας (Ντάνος-Γερονικολός)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΑΓΕ Χαλκίδας (Καραμπιτσάκος)

Σχετικά άρθρα

Final-8 παίδων: Ήττα στις λεπτομέρειες! Γ.Σ. Ιτέας-Ηράκλειο 54-61

pannikolaou

Final-8 παίδων: Γ.Σ. Ιτέας-Ηράκλειο (Live Streaming)

pannikolaou

Final-8 κορασίδων: Μεγάλη νίκη και φουλ για 5η θέση! Απόλλων Χαλκίδας-Απόλλων Πάτρας 75-43

pannikolaou