Δείτε παρακάτω το πρόγραμμα των αγώνων από 30 Απριλίου-5 Μαΐου και το ορισμό των κριτών σε όλες τις τοπικές κατηγορίες.
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι κριτές:
ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
Α’ ΕΣΚΑΣΕ
18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)
18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Άρης Αμφίκλειας (Γαβριήλ Ειλ.-Νταντή-Κατρακάζος)
18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Μαλεσίνα (Μπάκα-Κατσιμίχα-Κόνδης)
18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Γ.Σ. Ιτέας (Νταλιάνη-Κουρούλης-Ντουρντουρέκας)
19:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Κονίστρες (Παπαδήμου-Κουλός-Ντόσκουρης)
18:00 Κλειστό Λοκρός-Αλίαρτος (Σακαρέλος-Κάζας)
Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)
17:30 Κλειστό Πειραϊκής Φιλαθλητικός-Α.Ε. Ν. Αρτάκης (Παντελή-Τριανταφύλλου-Μασλατζίδης Κ.)
20:00 Κλειστό Κανήθου Αίολος Χαλκίδας-ΠΑΕ Ληλαντίων (Γαβριήλ Ελ.-Σιαδήμας-Τζουβάνα)
Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)
16:00 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Ορχομενός (Γλωσσσόπουλος-Αναγνώστου)
13:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Ακαδ. Ιστιαίας (Χατζόπουλος-Γιαννόπουλος)
14:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Πρωτέας Λαμίας (Δρίβα-Ντόσκουρης-Παύλος)
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
15:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΓΑΣ Άμφισσας (Κατρακάζος-Χανής-Νταντή)
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ
15:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Μασλατζίδης Κ.-Παντελή-Τριανταφύλλου)
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ
20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας Γ’-ΓΑΣ Ν. Αρτάκης (Μασλατζίδης Στεφ.-Κατρακάζος)
18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΑΓΕ Χαλκίδας (Χατζησωτηρίου-Χανής)
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
20:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Απόλλων Χαλκίδας (Χατζησωτηρίου-Χανής)
12:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού Α’-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Β’ (Σιαδήμας-Τζουβάνα)
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
12:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Απόλλων Λιβαδειάς Β’ (Μπάκα-Κατσιμίχα)
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ
11:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Απόλλων Λιβαδειάς Α’ (Δρίβα-Αντωνίου)
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ
14:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Αναγέννηση Λαμίας (Γλωσσόπουλος-Αναγνώστου)
ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΜΑΪΟΥ
Β’ ΕΣΚΑΣΕ (PLAYOFFS)
14:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Προοδευτική Λάρυμνας (Σαρλάνη-Τζουβάνα-Σιαδήμας)
18:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Τριανταφύλλου-Χανής-Κατρακάζος)
ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
18:00 Κλειστό Θήβας Πρωτέας Σχηματαρίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Μπάκα-Χατζηπαναγιώτου-Κουρούλης)
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
12:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Γ.Σ. Στύρων (Μπαλτά-Γκαγκόμοιρος)
15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αίας Αλιβερίου (Τσάλα-Κιούσης)
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Αλέξανδρος Αρτάκης (Γαβριήλ Ελ.-Μασλατζίδης Κ.)
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
12:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς Β’-Αλίαρτος (Κουρούλης-Νταλιάνη)
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ
18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) (Αντωνίου-Δρίβα)
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ
11:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Λοκρός (Αλεξίου)
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ
16:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Άτλας Καρπενησίου (Δέδες-Λούβαρης)
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
19:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αίας Αλιβερίου (Τσάλα-Μπάνος)
17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Τσάλα-Μπάνος)
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ
17:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Ερμής Σχηματαρίου (Χατζησωτηρίου-Μασλατζίδης Στεφ.)
11:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Χατζησωτηρίου-Κατρακάζος)
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
15:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Άρης Αμφίκλειας ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ
14:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Άρης Θήβας (Λούβαρης-Καλαντζής)
ΤΡΙΤΗ 3 ΜΑΪΟΥ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
19:30 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Β’ (Μασλατζίδης Κ.-Μέτσκα)
19:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-ΓΑΣ Βασιλικού Α’ (Νταντή-Χανής)
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ
20:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Έσπερος Λαμίας (Λούβαρης-Τσιμπρίκα)
ΠΕΜΠΤΗ 5 ΜΑΪΟΥ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ
20:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας (Γλωσσόπουλος-Δέδες)
- Σε λίγο οι κριτές και στα υπόλοιπα παιχνίδια.