ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ 49-53

pannikolaou
Με το διπλό στις αποσκευές του επέστρεψε από τη Λαμία στην Αιδηψό ο Σύλλας, επικρατώντας για το πρωτάθλημα Γυναικών της Αναγέννησης με 53-49!...
Γ ΕΣΚΑΣΕ

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ): ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ 61-42

pannikolaou
Το 2/2 στα μπαράζ ανόδου για τη Β’ ΕΣΚΑΣΕ πέτυχε η Αναγέννηση Λαμίας νικώντας τη Δόξα Διρφύων με 61-42 και πλέον η ομάδα του Κουμπούρα...
Α ΕΣΚΑΣΕ

Προς συγχώνευση Πρωτέας και Αναγέννηση Λαμίας!

pannikolaou
Η άνοδος στην Α’ ΕΣΚΑΣΕ του Πρωτέα φέρνει ανακατατάξεις στην ομάδα της Λαμίας, που όπως φαίνεται δυσκολεύεται αρκετά στην επόμενη μέρα, ψάχνοντας συμμαχίες ώστε να...
ΓΥΝΑΙΚΩΝ

2η στον όμιλο για άνοδο στην Α2 Γυναικών η Αναγ.Λαμίας

pannikolaou
Σε δύσκολο όμιλο έπεσε η Αναγέννηση Λαμίας στο μίνι πρωτάθλημα που γίνεται αυτές τις μέρες στο κλειστό του Μετς για άνοδο στην Α2 κατηγορία Γυναικών....
Γ ΕΣΚΑΣΕ

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 62-66

pannikolaou
Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ Το Μαρτίνο στα play-off! ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 62-66 Το Μαρτίνο είχε περιθώριο να ηττηθεί από την Αναγέννηση Λαμίας ακόμα και...
Γ ΕΣΚΑΣΕ

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ 69-50

pannikolaou
Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ 69-50 Την άνοδο για πρώτη φορά στην ιστορία του στη Β’ ΕΣΚΑΣΕ πανηγυρίζει από το απόγευμα της...
Γ ΕΣΚΑΣΕ

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ 80-76

pannikolaou
Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ ‘Φωτιά’ στην κορυφή! ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ 80-76 Την έκπληξη έκανε ο Κένταυρος Λιβαδειάς επικρατώντας μετά από πολύ καλή εμφάνιση της...
Γ ΕΣΚΑΣΕ

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ: ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ 91-67

pannikolaou
Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ 91-67 Εύκολη νίκη για την πρωτοπόρο Αναγέννηση Λαμίας που επικράτησε της Πανευρυτανικής με 91-67 μετά από καλή εμφάνιση στη μεγαλύτερη...
ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ 65-60

pannikolaou
ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ 65-60 Η Αναγέννηση Λαμίας νίκησε το Σύλλα με 65-60 και πλέον περιμένει το αποτέλεσμα στο ματς Λοκρού-Κάδμου την...
ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ: ΚΑΔΜΟΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 45-51

pannikolaou
ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ ΚΑΔΜΟΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 45-51 Το ροζ φύλλο αγώνος πήρε η Αναγέννηση Λαμίας μέσα στη Θήβα κερδίζοντας τον Κάδμο με 45-51 διατηρώντας ζωντανές τις...
ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΙΤΕΑ 53-50

pannikolaou
ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ-ΙΤΕΑ 53-50 Μεγάλο ντέρμπι σήμερα στη Λαμία για το παιδικό πρωτάθλημα, με την Αναγέννηση Λαμίας να επικρατεί στις λεπτομέρειες...
ΕΦΗΒΩΝ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 54-73

pannikolaou
ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 54-73 Στο τοπικό ντέρμπι της Λαμίας το απόγευμα της Παρασκευής για το εφηβικό πρωτάθλημα, ο Έσπερος επικράτησε...
ΕΦΗΒΩΝ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 53-56

pannikolaou
ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 53-56 Με ανατροπή στα τελευταία δευτερόλεπτα της κανονικής διάρκειας, ο Απόλλων Λιβαδειάς πέρασε με το διπλό από...
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ 41-39

pannikolaou
ΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Πρωταθλητής ο Απόλλωνας Χαλκίδας! ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ 41-39 Πρωταθλήτρια Νεανίδων αναδείχθηκε και φέτος η ομάδα του Απόλλωνας Χαλκίδας, με τις παίκτριες της Κοροβέση να...
Γ ΕΣΚΑΣΕ

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Δ΄ΟΜΙΛΟΣ: ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ 81-79

pannikolaou
Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Δ΄ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ 81-79 Μεγάλο ντέρμπι στην πρεμιέρα του γ’ ομίλου της Γ’ ΕΣΚΑΣΕ με την Αναγέννηση Λαμίας να παίρνει τη νίκη με 81-79...
ΕΦΗΒΩΝ

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ: ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 60-56

pannikolaou
ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 60-56 Στο τοπικό ντέρμπι της Λαμίας, η Αναγέννηση επικράτησε του Έσπερου με 60-56, μετά από παράταση, σε ένα συναρπαστικό ματς...